Windows cihazlar için mobil uygulamalar oluşturmak

asfasfasf3461
Cortana’yı uygulamanızla tümleştirme Uygulamanıza sesli komut eklemeyi öğrenmek için Resme tıklayıp bu videoyu izleyin. Sesli komut ekledikten sonra Cortana’yı kullanarak uygulamanızı başlatabilir ve sesinizle kontrol edebilirsiniz.

Zaman, Windows cihazlar için uygulama oluşturma zamanı. Microsoft’un araç seti Visual Studio, etkileyici yeni deneyimler sunmak için halihazırda kullanılan .NET Framework, C++, JavaScript ile XAML, DirectX ve HTML5 teknolojilerini destekler. Fikirlerinizi hayata geçirmek için platformlar arası geliştirme araçları ve aşina olduğunuz kitaplıkları da kullanabilirsiniz. Ardından istediğiniz iş modelini kullanarak uygulamalarınızı Windows Mağazası’na taşıyabilirsiniz.

Geliştirici Merkezleri: Windows ve Windows Phone, Azure

Evrensel Windows uygulamalarıyla tanışın

Daha Fazlası


1 22

Mobilden masaüstüne kadar tüm Windows cihazlarına hitap eden evrensel bir Windows uygulaması oluşturun. Uygulamanız varsa, farklı büyüklükleri destekleyecek şekilde nasıl genişletebileceğinizi öğrenin.
Bilgi edinin

Uygulama geliştirmek için ücretsiz araçlar

Windows için Microsoft Visual Studio Express 2013 Update 2 RC, Windows Phone Mağazası ve Windows Mağazası için uygulama oluşturmanızı sağlayacak tüm temel araçlara sahiptir.
Hemen indirin

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri