ASUS ve NVIDIA bütün oyunseverleri GameIN’e çağırıyor

ASUS ve NVIDIA bütün oyunseverleri GameIN’e çağırıyor
ASUS ve NVIDIA bütün oyunseverleri GameIN’e çağırıyor
Daha Fazlası


1 127

Oyunseverler becerilerini FarCry 4 ve Call of Duty: Advanced Warfare’da gösterecekler.

ASUS ve NVIDIA bütün oyunseverleri GameIN’e çağırıyor. ASUS, NVIDIA, Aral İthalat ve Vatan Pc’ın işbirliğiyle 22 Ocak 2015 Perşembe günü saat 16.00 – 21.00 arası Vatan Pc Topkapı mağazasında düzenlenecek olan GameIN etkinliğinde, oyun oynamayı seven 7’den 70’e tüm herkesi ağırlayacak.

Etkinlikte ziyaretçiler ASUS’un NVIDIA 900 serisi STRIX monitör kartlarıyla en iyi oyun deneyimini yaşayacak ve distribütörlüğünü Aral İthalat’ın icra ettiği Call of Duty: Advanced Warfare ve FarCry 4 oyunlarıyla keyifli bir zaman geçireceklerdir. Ziyaretçiler denedikleri ASUS, NVIDIA vede Aral İthalat ürünleri etkinliğin yapılacağı Vatan Pc Topkapı mağazasından basit bir halde satın alabilecekler.

Bütün bunların yanında ASUS STRIX 900 serisi NVIDIA GTX monitör kartlarını tecrübe etme fırsatı bulacak katılımcılar, Türkiye’nin en önde gelen elektronik spor kulübü Dark Passage’ın oyuncularına karşı kabiliyetlerini sergileyebilecekler. Muhtelif cosplayerların da katılacağı etkinlikteyse, katılımcıları sürpriz hediyeler de bekliyor olacak. Ek olarak alanda bulunacak olan RedBull Kanatlar Kadrosu de enerjiyi maksimumda tutacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri