En faydalı 15 adet android uygulamaları

Google play her türlü ihtiyaclara hitap edebilecek bir büyüklükte son zamanlarda baya gelişti ve şaşırtıcı ve hayret verici popülerlik kazanmıştır birçok kategori oldugu için bende ücretli ve parasız uygulamaları bir araya topladım  ümit ederim doğru uygulamayı indirmenize destek olabilirim.

Daha Fazlası


1 64

En Popüler Android Uygulamaları

1- MAİLBOX (ücretsiz)

mailboxx
mailboxx

Mailbox‘u seçmemin amacı Mailbox’un Google ve İcloud hesapları ile ahenkli olması artı özelliği Mailbox yardımıyla gönderilen spam maillerini yönetip engelleyebilirsiniz. Ek olarak Mailbox yardımıyla arkadaşlarınıza ve dostlarınıza fantastik ve güzel mesajlarda çekebilirsiniz.

2- TWİTTER (ücretsiz)

TWİTTER
TWİTTER

Dünya’da neler olup sonlanmış oluyor yahut durumlarınızı aktüel tutmak isteyebilirsiniz oldukca sıradan ve pak bir arayüzü yardımıyla twitter kullanmayanların bile anlayabileceği ölçüde. En mühim özelliği ise işlevselliği.

3- VİNE (ücretsiz)

VİNE
VİNE

Dünya’da popüler olan bu uygulama yardımıyla çektiğiniz videolarınızı vine yapabilirsiniz.Videounuzu çekin ve toplumsal ağlarda paylaşın.

4- DROPBOX (ücretsiz)

DROPBOX
DROPBOX

Oldukça iyi bir cloud depolama servisi olan Dropbox’u kullanabilirsiniz. Yüklediğiniz dosyalarınıza her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Hem de otomatikman çektiğiniz fotoğrafları dropbox hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

5- WHATSAPP (1 sene ücretsiz)

WHATSAPP
WHATSAPP

Dünyanın en en fazla kullanılan mobil mesajlaşma platformunu atlamadan olmaz. Anlık ve rahat bir halde mesajlarınızı karşınızdaki kişiye iletebilirsiniz.

6- FACEBOOK (ücretsiz)

FACEBOOK
FACEBOOK

 

Facebook arkadaşlarınızla her zaman temasta kalınca bildiri atıp paylaştıgı durumları görebilirsiniz. Bayağı arayüzü sayenizde size büyük bir kolaylık sağlar.

7-SPOTİFY (ücretli)SPOTİFYdsg4563

Bu uygulamayı seçmemdeki temel gaye oldukça geniş bir müzik yelpazesi var dilediğiniz müziği küçük bir aylık ücret karşılığında birçok müzik tek tıkla ve kaliteli müzik dinlemenin zevkine var tam dilerseniz premium üyelik dilerseniz düzgüsel hesap alıp da dinleme şansınız var tam anlamıyla ücretli demek doğru olmaz.

8-INSTAGRAM (ücretsiz)

INSTAGRAM
INSTAGRAM

Anlık çektiğiniz fotoğraflarınızı  instagram hesabınızda fotoğraflarınızı çevrenizle paylaşabilirsiniz.

9- SHAZAM (ücretsiz)

SHAZAM
SHAZAM

Şayet şarkının adını mi bilmiyorsunuz bu uygulama yardımıyla 10-15 saniyede şarkınızın adını bulabilirsiniz. İlk olarak  uygulamayı açın ve müziği açıp parmagınızla uygulamaya dokunun ve 10-15 saniye müziği dinletin.

10-SNAPCHAT (ücretsiz)

SNAPCHAT
SNAPCHAT

Sosyal medya dünyasının en oldukca sevilen uygulamarından önde gelen snapchat tam anlamıyla bir fotochat uygulamasıdır. Mesajınızı yada fotoğrafınızı gönderin belli bir müddet sonra silinsin ya da görnmesini engelleyebilirsiniz.

11- UNCLOUDED
Dropbox ve Google ile entegre çalışan bu tatbik yardımıyla bulut depolama alanlarınızı düzenleyebilir kategorize edebilirsiniz ek olarak çift olan dosylarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Şayet değiştirdiginiz dosya var ise ne vakit değiştirildiğini de görebilirsiniz.

12- Canlı TV (tatbik)
Bu uygulamayı telefonunuza indirip akıllı telefonunuzu bir Televizyona dönüşürebilmektesiniz

13- KÖŞE YAZARLARI (parasız)

Köşe yazarlarının yazılarını aramaktan bıktıysanız bu tatbik size kolaylık elde edecektir. Birbirinden değişik birçok gazatenin yazarlarının içerisinde bulunmuş olduğu bu tatbik yardımıyla köşe yazarlarını günlük takip edebilirsiniz.

14- GOOGLE CAMERA
Kameranızı bulanıklaştırıp ya da daha çok özellikler olmasını istiyorsanız bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim. Bütün Android modellerinde çalışan bu tatbik ile kamaranızı daha hususi bir kamera haline getirebilirsiniz.

15- SPEEDTEST
İnternet hızınızda bir yavaşlamamı var bunun düşüncede kalmaması için bu programı kullanabilirsiniz İnternet hızınızı ve upload hızınızı ölçen uygulamanın sıradan bir arayüzü var.

Unuttuğum kullanışlı programlar var ise alttan yorum yapabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri