Wargaming’in Askeri Mobil Oyun Kamyonu MGT-20

Wargaming’in Askeri Mobil Oyun Kamyonu MGT-20
Wargaming’in Askeri Mobil Oyun Kamyonu MGT-20

Daha ilkin Avrupa’nın birçok şehrinde etkinliklere katılmış Wargaming’in hususi Askeri Mobil Oyun Kamyonu MGT-20 için yeni doğrultu İstanbul!

Wargaming, Avrupa’yı bulgu ve oyun severlerle randevu seferine İstanbul’da devam edecek.

Kasım 1 Cumartesi ve Kasımın 2 sinde Pazar günü Wargaming’e hususi dev gibi tam ateş gücüne haiz oyun aracı, İstanbul Caddebostan Faaliyet Alanı adıyla malum Şaşkınbakkal Kumsal Yolu Kaykay & Paten Alanı’nda oyunseverlerle buluşacak.

Bütün oyunseverlere World of Tanks ve World of Warplanes oyunlarını en çok heyecanda yaşatmaya hazır bir halde 20 üst seviye Alienware PC ve Logitech oyun oynama birimleriyle donatılmış bu hususi kamyon, yolu Şaşkınbakkal’a düşen her insana aleni bir halde faaliyet alanında bekliyor olacak.

Hususi olarak dizayn edilen mobil kamyon ve etrafında askeri gereçlerin bulunmuş olduğu bir ortamında Wargaming oyunlarını oynatmanın yanında muhtelif Wargaming hediyelerinin de dağıtılacağı bu büyük etkinlikte Türkiye Camia Yöneticisi Dilara “Ishtara” ve Türkiye Toplum Koordinatörü Özerk “Vuque” de oyun severlerin yanında olacak.

Daha Fazlası


1 85

MGT-20 Mobil Oyun Kamyonu İstanbul faaliyet takvimi ve adresi şu şekilde olacak:

Kasım 1 Cumartesi: Saat 12:00 ile 19:00 saatleri arasında
Kasım 2 Pazar: Saat 12:00 ile 19:00 saatleri arasında

Adres:

Bağdat Caddesi’nden gelindiğinde Noter Soka’ğın Çetin Emeç Bulvarı (Kumsal Yolu) çıkışının derhal karşısında.

Alternatif Adres olarak ise: Bağdat Caddesi’nden gelindiğinde Boyner Şaşkınbakkal’ın tarafındaki Kazım Özalp Sokak’ın Kumsal Yolu çıkışındaki ışıklarda, yolun derhal karşısında.

Diğer Alternatif Adres: Kadıköy yönünden gelecekler için, Şaşkınbakkal Işıklar’a (Kazım Özalp Sokak) ulaşmadan önce derhal sağda.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri