Sosyal Medyada büyük bir rezalet

Sosyal Medyada  büyük bir rezalet
Sosyal Medyada büyük bir rezalet

14 yaşındaki kız arkadaşıyla birlikte oldu,ve intikam içinde videosunu paylaştı. İşte sosyal medyayı sallayan o rezaletler;

Neredeyse 14 yaşındaki E.H., erkek arkadaşının kurbanı olmuş oldu. birebir aynı yaştaki M.K., birlikte olduğu kız arkadaşının görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Yakın zamanda binlerce bireyin seyrettiği sahneler, şikayetler üzerine kaldırılır iken E.H.ise ifşa edildi, twitter\’da linç kampanyası başlatıldı.

Toplumsal medyaya dün yüklenen rezalet görüntüleri, yakın zamanda binlerce ferdin profilinde paylaşıldı. Neredeyse 14 yaşındaki E.H. isminde kızın, M.K ile birlikte çekilişmiş görüntüleriyle alakalı olarak twiter ve Facebook\’a şikayet yağarken, her iki site de görüntüleri yakın zamanda kaldırdı.

Daha Fazlası


1 127

İSMİ İFŞA EDİLDİ

Ek olarak E.H\’nin ismi bir başka kullanıcı tarafından ifşa edildi. E.H. ise sosyal medyadaki profil hesabın’dan, yaşananlara başkaldırı etti.

LİNÇ KAMPANYASI

Ek olarak sosyal medya üzerinden E.H. için yakın zamanda linç kampanyası başlatıldı. Hakaretlerin vede küfürlerin bolca yer aldığı yorumlare birtakım kullanıcılar reaksiyon gösterirken, video alakalı olarak suç duyurusunda bulunulacağı belirtildi.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri