Google Play sessiz sedasız bir şekilde güncellendi, yeni bir seçeneğe kavuştu

Google Play sessiz sedasız bir şekilde güncellendi, yeni bir seçeneğe kavuştu
Google Play sessiz sedasız bir şekilde güncellendi, yeni bir seçeneğe kavuştu
Daha Fazlası


1 182

Google Play sessiz sedasız bir şekilde güncellendi, yeni bir seçeneğe kavuştu! İşte o seçenek ve görevi…

Android’in iyi yönlerinden bir tanesi’de, telefonumuz yazılım güncellemesi almasa’da Google Play tatbik mağazasının devamlı olarak güncellenmesi. 5.1.11 sürümüne yükselen mağazaya eklenen son hususiyet ise ödemelerinizi yönetmenize ve ödeme geçmişinize göz atmanıza imkan tanıyor.

Google Play\’e eklenen yeni ”Hesabım” bölümü (parmağınızı soldan çektiğinizde gözüken ekranda) hesabınıza bağlı olan kredi kartını değiştirmenize, mevcut ödeme olanaklarınızı doğrulamanıza ve Google Play\’den satın aldığınız her şeyi görebilmenize izin vermektedir. Bunların yanında yeni sürümde Play Store ödül çeklerini harcamak, Google Play kredisi satın aldim ve PayPal hesabını bağlamak için yeni seçeneklere de rastlıyorsunuz.

Geçmiş satın almalarınız içerisinde Google Play\’den satın alınan cihazlar dahil tatbik satın almalarınız, Play Music üyeliğiniziniz’de, film, kitap, müzik gibi dijital içerik satın almalarınız gösterilmektedir. Yeni işlevle birlikte bu hesap detaylarını ve satın alma geçmişini görmek için bilgisayar başına geçme veya üçüncü parti uygulamaları kullanma zorunluluğu ortadan kalkıyor.

Değişikliği Android’li cihazınızda göremiyor iseniz, birkaç gün beklemeniz gerekebilir. Beklemek istemiyenler içinde, Android Police\’in sayfasından APK dosyasını indirebilirler.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri