Youtub’da Music Key duyuruldu

Youtuba üstünden müzik dinleyenler bu haber sizlere için gelmekte. Kaçırmayın. Youtube, müzik dinlemek için oldukca değerli bir alternatif olarak yıllardır kullanılıyor. Aradığınız her türlü klibe ulaşabileceğiniz serviste, ek olarak kullananların paylaşmış olduğu müzik videoları da bulunmata. İstediğiniz her şarkıyı bulabileceğiniz Youtube bu hususi durumunu Youtube Music Key ile geliştirmek ve daha kıymetli hale getirmek istiyor.

Youtuba Music Key hem ücretli hem de parasız hizmet verecek. Parasız servisten yararlanmak isteyenler, videoların vede müziklerin önünde reklam dinleyecekler. Aboneler’de tamamen reklamsız istediği müziğe erişebilecek. Meydana getirilen açıklamada Youtube’un müzik dinlemek için oldukça kaliteli bir servis olduğu ve bu şekilde kalması için çaba sarfettikleri yetkililer tarafınca açıklandı.

Daha Fazlası


1 182

Youtuba Music Key servisi şimdilik belli ülkelerde davetiye sistemine gore işleyecek. Servisten bizim ne vakit faydalanacağımız, ne süre her insanın üye olabileceği bir servis haline geleceği bilinmemekte. Davetiye sistemiyle üye olmayı başaranlar servisi tam sürüm olarak 6 ay süresince parasız kullanacak. Servisin müzik kategorisinde sizlere tavsiye müzikler, popüler müzikler şeklinde önerilerde bulunulacak. Youtuba Music Key ‘i oldukça seveceğimizden eminiz.

Youtub'da Music Key duyuruldu
Youtub’da Music Key duyuruldu

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri