2015 sonbaharının en iyi oyunları

2015 sonbaharının en iyi oyunları

Yaz bitip havalar soğumaya başlayınca oyun sektörü de canlandı. Birbiri ardına yeni oyunlar çıkarken, özellikle yeni yıl döneminde de heyecanla beklediğimiz pek çok oyuna kavuşacağız. İşte size bazıları yayınlanmış bazıları ise önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak 2015 sonbaharının en iyi oyunları:

 1. Disney Infinity: Marvel Super Heroes

  Disney Infinity: Marvel Super Heroes
  Disney Infinity: Marvel Super Heroes

16 Marvel süper kahramanı bu oyunda buluştu. 23 Eylül’de yayınlanan oyun, iOS, PlayStation 3 & 4, Wii U, Windows ve Xbox 360 & One platformlarında oynanabiliyor.

 1. Hyrule Warriors
Hyrule Warriors
Hyrule Warriors

 

Nintendo Zelda serisinin prodüktörü ve yönetmeni Eiji Aonuma ile Dynasty Warriors ve Ninja Gaiden’den tanıdığımız Koei Tecmo’nun ortak projesi. 26 Eylül’de yayınlanan oyun Wii U platformunda oynanabiliyor.

 1. Middle-earth: Shadow of Mordor
Hyrule Warriors
Hyrule Warriors

Yüzüklerin Efendisi’nden ilham alan bu oyun 30 Eylül’de PS4, Windows, Xbox One platformlarına geldi, 18 Kasım’da ise PS3 ve Xbox 360 platformlarında yayınlanacak.

 1. Alien: Isolation

Uzaylılarla ilgili filmlerdeki ruhu başarıyla yakalayabilen bu oyun 7 Ekim’de PlayStation 3 ve 4, Windows, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında yayınlandı.

Daha Fazlası


1 58
 1. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Artık klasikleşmiş Civilization serisini bu kez uzaya taşıyan oyun 24 Ekim’de Linux, OS X ve Windows platformlarında yayınlanacak.

 1. Sunset Overdrive

Insomniac’ın ilk open world kategorisi oyun denemesi olan Sunset Overdrive, Grand Theft Auto tarzında bir oyun. 28 Ekim’de Xbox One için yayınlanacak.

 1. Grand Theft Auto V

Efsane serinin beşinci oyunu 18 Kasım’da Playstation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. Ocak’ta ise PC’ye geliyor.

 1. Far Cry 4

18 Kasım’da PlayStation 3 & 4, Windows, Xbox 360 & One platformlarına gelecek oyunda Himalayalar’da bir gezintiye çıkıp biraz savaşıyoruz.

 1. World Of Warcraft: Warlards of Draenor

WOW’un bu ek paketi şimdiden üye sayısında patlama yarattı. Ek paket 13 Kasım’da OS X ve Windows’a geliyor.

10.Assassin’s Creed:

Rogue 11 Kasım’da PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri