Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları
Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları

Günümüzün akıllı telefonları profesyonel fotoğraf makineleri ile yarışır düzeyde bir performans sunuyor. Sosyal medyada fotoğraf paylaşmak, gidip gördüğümüz yerleri hatta yediğimiz yemekleri internette arkadaşlarımıza ve çevremize de göstermek herkesin hayatının bir parçası haline geldi. Çoğu zaman da çektiğimiz fotoğrafları paylaşmadan önce biraz rötuşlamak, güzelleştirmek istiyoruz. İşte bu ihtiyaca cevap veren, Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları:

  1. VSCO Camera (Ücretsiz)

VSCO kullanıcılar için pek çok araç sunuyor. Etkileyici efektler de uygulamanın en güçlü yanı. Uygulamanın kamera fonksiyonları gayet sade, asıl maharetini fotoğraf düzenlemede gösteriyor. Filtre paketleri, efektler, kırpma aracı, fotoğrafla ilgili her türlü ayar kapsamlı bir şekilde uygulamada yer alıyor.

Daha Fazlası


1 64
  1. Adobe Photoshop Express (Ücretsiz)

Yakından tanıdığımız Photoshop’un mobil versiyonu. Giriş seviyesi bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Adobe Photoshop Express, auto-fix ve one-touch filtre gibi araçlarla hızlı düzenleme seçenekleri sunuyor. Uygulamada kırmızı göz düzeltme, kırpma, kontrast ve gölge ayarı gibi özellikler de mevcut.

  1. Snapseed Mobile (Ücretsiz)

Snapseed güçlü performansının yanı sıra kullanım kolaylığına sahip bir uygulama. Uygulamada hızlı düzenleme seçeneklerinin yanı sıra daha ayrıntılı seçenekler de var. Filtreler, renk ve parlaklık ayarları, auto-correct araçları uygulamanın artılarından.

  1. Afterlight ($0.99)

Çerçeveler, efektler, detaylı ayarlar ve temel fotoğraf düzenleme seçenekleriyle Afterlight en kullanışlı ve popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi.

  1. Instagram (Ücretsiz)

Popüler sosyal paylaşım sitesi Instagram’ı kullanabilmek için cihazlarımıza indirdiğimiz, hepimizin malumu olan uygulama. Uygulamanın en bilinen yanı filtre seçenekleri. Temel fotoğraf düzenleme araçları da mevcut. Geotagging özelliği uygulamanın artılarından birisi. Çektiğiniz fotoğrafları sadece Instagram’da değil diğer sosyal medya platformlarında da paylaşabiliyorsunuz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri