En iyi tablet oyunları hangileri

Tabletler Android dünyasında oldukça mühim bir yere sahipler ve gitgide tablet için optimize edilmiş uygulamalar Google Play Store’da boy göstermektedirler. Bugün seçtiğimiz oyunlar akıllı telefonlar için de uygun olsalar da, aslen grafiklerinden, efektlerinden ve özelliklerinden tam yararlanabilmek için daha büyük ekranlı cihazlar için tasarlanmışlar. Şimdi ise sizler için derlediğimiz ve Android tabletinizde saatlerce oyun oynamayı size garantileyecek en mühim uygulamalar.

Daha Fazlası


1 58

Real Racing 3

Hiçbir tablet keyifleri yerine getirecek bir yarış oyunu olmadan tam değildir. Real Racing 3’ün gerçekçi mükemmel grafikleri, üç kamera modu (otomobil arkasında, direksiyon arkasında, tampon görüşü) var. Uygulama Gran Turismo şeklinde gerçek otomobil markalarını da içermekte. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız, Real Racing 3’ün Android tabletinize getirmiş olduğu otomobil yarışı keyfini es geçmeyin. Ayrıca, %100 parasız olduğundan bahsetmiş miydim?

 

Real Racing 3
Real Racing 3

Dead Trigger 2

Etleri çürümüş, korkulu görünümlü zombileri geniş yelpazedeki tabanca alternatifleriyle yok etmekten daha keyifli ne olabilir ki? Sanırım bunu, tablette yapmak olabilir. Dead Trigger 2, bu yıl Cadılar Bayramı’nda piyasaya sürüldü ve zombi öldürme oyunları hayranı kalabalıklar bu oyunu indirmek için sabah saatlerinde uzunca beklediler. Android için tasarlanmış en iyi zombi oyunlarından önde gelen Dead Trigger 2, görkemli grafiklere haiz ve tamamen parasız. Tabletinizde olması mecburi bir başka uygulama.

Dead Trigger 2
Dead Trigger 2

Temple Run 2 ve Sonic Dash

Bu iki oyunu ilk akıllı telefonumda denemiştim yalnız pekte bende etki yapmamıştı. Ta ki Nexus 7’imde deneyene kadar. Bu Android oyunlarında hiç durmadan koşuyorsunuz bundan dolayı ya Temple Run 2’deki şeklinde öfkeli maymunlar tarafınca kovalanıyorsunuz ya da Sonic Dash’deki şeklinde olabilecek en süratli halinizde olmanız gerekmekte. İki oyundaki karakterler de kayarak, zıp zıp zıplayarak:=), engelleri aşarak, jetonları ve yol üstünde armağanları toplaması gerekmekte. Temple Run 2 ormanda geçerken, Sonic Dash sizi ünlü kirpi Sonic’in hayatına sürüklüyor. Oyunun grafiklerinden ve oynanma biçiminden yararlanmak için, gerçekten de bir tablete ihtiyacınız olucak. Bu yüzden bu iki oyun da bir tabletin vazgeçilmezlerinden.

Temple Run 2 ve Sonic Dash
Temple Run 2 ve Sonic Dash

Hungry Shark Evolution

Eğer Jaws şeklinde Hollywood filmlerini seviyorsanız, Hungry Shark Evolution en sevdiğiniz oyunlardan biri olacaktır. Bu oyun sizi sivri dişli bir köpek balığının zihnine sokuyor. Amacınızsa balık ya da balığa benzer şeyleri avlamak, örnek olarak insanları! Aşağı yukarı yüzün, bir taraftan diğerine bakın. Leziz bir balık, ya da bikini giymiş bir yüzücü ilemi karşılaştınız? merak etmeyin,Köpekbalığı Bay Nibbles, gerisini halleder. Bir süre sonrasında ekranınız kan içinde yüzüyor olabilir. Köpekbalığını ister tabletinizi eğerek, isterseniz ekran kontrollerini kullanarak yönlendirebilirsiniz.

Hungry Shark Evolution
Hungry Shark Evolution

Blood and Glory

Sonuncusu fakat en önemlilerden biri, doğal ki de iyi bir dövüş oyunu. Eğer epik gladyatör hikayelerinden zevk alıyorsanız, yarı çıplak adamları kılıçlarla konuşturmak ve birçok ölümcül silahları tecrübe etmek istiyorsanız, bu tür oyunlarda en iyisi Blood and Glory. Bu parasız Android uygulaması tabletinizi geçmiş Roma zamanlarına götürecek. Oyun Roma Kolezyumu’nda geçmekte ve siz, sıkıntılı mücadeleler geçirmiş, yaşamı için savaşan bir gladyatörün bedenine bürünüyorsunuz. Yardım ve tecrübe etme sürecinden sonrasında, birazcık çalışmayla, siz de kendinizi kan ve onur için başka bir gladyatörle savaşır bulacaksınız

Blood and Glory
Blood and Glory

Bu oyunlar benim bir Android tableti için olmazsa olmaz bulunduğunu düşündüğüm uygulamalar. Her biri ayrı grafik mükemmeliyetine haiz ve tabletinizi mükemmel bir keyif aracına dönüştürüyorlar. Inanırım her insanın bu olmadan yaşayamam söylediği uygulamalarıda vardır. Peki sizinki hangisi?

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri