Daha henüz piyasaya çıkmadan rekor kırdı

Daha Fazlası


1 182

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, daha piyasaya bile çıkmadan ilk rekorlarını bu şekilde kırdılar!

Daha henüz piyasaya çıkmadan rekor kırdı
Daha henüz piyasaya çıkmadan rekor kırdı

Yeni iPhone 6 modellerinin tanıtımı yapıldı: Peki, size göre hangisi? iPhone 6 mı, iPhone 6 Plus mı? Sizin tercihiniz hangi modelden yana bilemeyiz fakat tercihiniz ne olursa olsun, o şekilde göründüğü gibi ürüne ulaşabilmeniz birazcık zor olacak gibi…

Apple’dan gelen habere gore, bu iki yeni telefon modeli, Apple‘ın bu zamana tarihine kadar görmüş olduğu tüm ön sipariş rekorlarını kırmış durumunda. Bir web sitesine konuşan Apple sözcüsü; “iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a olan ilgi görkemli. Aldığımız ön sipariş miktarıysa çok önemli rakamlarda!” dedi ve gerektiği taktirde iPhone 6 Plus siparişlerini bir noktadan sonrasında durduracaklarını beyan etti.

ABD’da telefona olan ilgi yalnız son kullanıcılarla da sınırı olan kalmıyor zira operatörler de şimdiden iPhone 6’ların ardında. AT&T tarafınca gelen bir izahat da Apple’ın sipariş miktarını doğrular özellikte zira onlar da daha ilkin görülmemiş bir talep bulunduğunu dile getirdiler. T-Mobile ise şimdiden iPhone 6 ve Plus için ön siparişleri kapattığını beyan etti.

Pek doğal olarak bu yoğun ön sipariş trafiği çok da fazla garip bir vaka değil. Bakalım ürün çıktıktan sonraki aylarda ne benzer biçimde satış sayıları ile karşılaşacağız.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri