Bu Telefon 4 Saniye içerisinde tam 40 Bin adet Sattı

Çin Merkezli Teknoloji Şirketi’nın En son Çıkardığı Redmi 1S Bir tek 4 Saniye Içinde 40 Bin Tane Satış Yaparak Üstün dereceleri Kırdı.

Bu Telefon 4 Saniye içerisinde tam 40 Bin adet Sattı
Bu Telefon 4 Saniye içerisinde tam 40 Bin adet Sattı

HTC, Desire 816 modelinin arkasından yeni bir telefonla karşımıza çıktı. Uluslararasi Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılan Desire 820 modeli, 5.5 inç olması ve plastik gövdesiy ile dikkatleri çekiyor.

Daha Fazlası


1 158

Teknoloji sektöründe büyük atılımlar gösteren Çin şirketleri içinde yer edinen Xiaomi kırılması güç bir rekora imzasını attı. Ürünlerini son yıllarda dış pazara sunmayı amaç edinen Xiaomi yeni çıkardığı Redmi 1S modeli 4 saniyede tam 40 bin tane satarak üstün derece elde etti.

Bu alanda rekoru elinde bulunduran şirket rekorunu egale ederek adından söz ettirdi. Sınırı olan sayıda üretilen ve piyasaya 99 dolar olarak sürülmesi satışları resmen patlattı diyebiliriz.Ürün Hindistan pazarında 4 saniye içerisinde 40 bin tane adet sattı.

Fazlaca kısa sürede stokları tükenen telefonun tekrardan seri üretimi başlayacağını belirten Xiaomi, telefonu satın alan müşterilerine teşekkür mesajı yayınladı. Ürünün Türkiye’de ise nezaman çıkıp satışa sunulacağı bilinmiyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri