Yeni Bir Sosyal Ağ Paylaşım Sitesi Açıldı

Her geçen gün Twitter yada facebook tarzı sitelerin yada benzer sitelerin artması internet dünyasındaki hızı ve rekabeti daha çok arttırmaya başladı.. Fakat nedense bu tür sosyal ağlar hep yabancılarda olmaktadır. Hiç bir türk sosyal ağının bir yabancı site kadar trend aldığını görmedik bu zamana kadar.

Yeni Bir Sosyal Ağ Paylaşım Sitesi Açıldı
Yeni Bir Sosyal Ağ Paylaşım Sitesi Açıldı

Fakat intertte gezinirken bir siteye denk geldim adıda sosyaldunyam.com ismi çok değişik fakat anlamlı geldiğinden bir girmek istedim üye bile oldum siteyi inceledim ve gerçektenden paylaşım ve ismine yakışır bir sitenin olduğunu farkettim.

Daha Fazlası


1 127

Bu tür sitelerin arkadaşlık yada paylaşım sitelerinin ömrü pek uzun değildir arkasında maddi destek yok ise. Fakat bu sosyal paylaşım sitesinin yani sosyaldunyam.com sitesinin ömrü uzun olucak gibi bir hisse kapıldım. Bence herkesin bu siteyi gezmesi ve gerçektenden destek olması lazım.

Ben inanıyorumki bu sitenin bir atak yapacağını ve herkeside şaşırtacağına inanıyorum. Özelliklede ana temada kullanılan eski istanbul resimleri gerçektende siteye bir tarzı vermiş olduğunu söyleyebilirim.

Siteye ulaşmak siteyenlere sitenin adresi: sosyaldunyam.com

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri