Xperia Z3′ün yeni görüntüleri

IFA 2014′ta tanıtılacak cihazlar hakkında iddialar ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. Sony’nin 2014 senesinde tanıtacağı ikinci amiral gemisi Xperia Z3 kullananların kafasında bir fazlaca sual işareti bırakıyor, fakat her neyse ki ortaya çıkan görüntüler bazı ipuçları veriyor.

Xperia Z3′e ilişkin sızan görüntüler şu ana dek tasarım noktasında detaylar verdi. Çinli kaynaklarca gösterilen yeni görüntüler de gene telefonun tasarımını gözler önüne seriyor. Xperia Z3′te yer edinen girişlerin ön planda olduğu fotoğraflar bizlere bir kez daha gösterdi ki yeni nesil telefonun kenarları Xperia Z2′ye daha oval olacak.

Daha Fazlası


1 182

Xperia Z3′te yer edinen girişlerin kapatılması telefonun bir kez daha suya ve toza karşı dayanıklı olacağını gösteriyor. Bellek kartıyla desteklenecek telefonda stereo hoparlörler, arka bölümde 20.7MP’lik kamera yer alacak.

Sony’nin Xperia Z3′te tasarım tarafında mühim bir değişiklik ön görmesi esasen beklenmiyordu. Aslolan dört gözle beklenen husus telefonun haiz olacağı donanım. Hemen hemen netlik kazanmasa da (şu ana kadar gelen haberler) Xperia Z3′te 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde olan ekran, 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisine sahip, 3GB RAM, 16GB depolama ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi içinde yerini alacak.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri