İzlenme Rekorlari Kıran Türkiye Videosu

Daha Fazlası


1 127

İzlenme Rekoru Kıran Türkiye Videosu

Türkiye organik güzellikleriyle her yıl milyonlarca turisti ağırlayan bir ülkedir. Doğudan batıya doğru uzanan toprakları içinde, birbirinden güzel manzaraları, zamanı yapıları ve medeniyetlere ilişik eserleri bulunmaktadır. Bu sebepdendünyadan milyonlarca insan, dört mevsim içinde Türkiye’ye gezinsel ve iş gezileri dahil olmak suretiyle gelip gitmektedir.

Türkiye’ye ziyarete gelen üç gezgin, 1 ay kadar kaldıkları Türkiye’de, gördükleri tüm güzellikleri kameraya alarak izlemesi keyif veren görkemli bir video hazırladılar.

Türkiye’ye ziyarete gelen ve ülkenin naturel güzelliklerini kaydetmek isteyen üç gezgin, hazırladıkları videoyu toplumsal paylaşım sitelerinde yayınladılar. Stephen, Clement ve Vincent adlı turistler, 4 hafta süresince doğudan batıya doğru gezdikleri birçok şehri kameraya aldılar. Turistler, kaydettikleri videoyu internet üzerinden yayınladıktan sonrasında, video adeta izlenme rekorları kırdı.

Turistlerin hazırladığı 5 dakikalık video, toplumsal paylaşım siteleri, feysbuk, youtube ve twitter da milyonlarca kullanıcı tarafınca beğenildi.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri