İnsanlık İçin Kaos Başlamak üzere: Elite Forces

İnsanlar, kaynakları “sınırsız” benzer biçimde görüyor ve bilinçsiz bir halde tüketiyor. Oysa ki tüm kaynaklar sınırı olan ve bigün bu kaynakların bitmesi sebebi ile oldukca ciddi problemler yaşanacak. Hatta bu problemler oldukça ciddi kaoslara da niçin olacak. İşte,

Daha Fazlası


1 58

Yeni Çözüm Arayışları Başlıyor

Kaos ortamını önlemek için dünyada ki tüm ülkelerin ve grupların liderleri bir araya geliyor. Artık Elite Forces içinde yeni bir federasyon oluşumu gerçekleşiyor. Bu federasyon, genel olarak tüm dünya için çözümler aramak adına çalışıyor. Yalnız bir türlü tam anlamıyla insanlık adına doğru bir çözüm bulunamıyor. Yalnız hususi bir ileri düzey teknoloji kullanımı ile insanlara takılacak bir çip yapılıyor. Fakt bu çip her insan ile uyumlu çalışmıyor ve bir tek bir kısım insana uygun hale geliyor.

Tüm bu gelişmeler ve federasyonun emek harcaması bir türlü pozitif netice vermiyor. İşte, bu andan sonrasında kaos başlıyor ev Elite Forces oyunu olabildiğince heyecanlı bir halde ilerlemeyi sürdürüyor. Sizler de kaosun tam ortasında yer alarak kendi sınıfınız, özellikleriniz ile bu karmaşık dünyada bulunuyorsunuz. Görevler, takımlar ve düzgüsel insanlardan daha üst düzey bir zekaya haiz olan küçük çip sahibi azınlıklar ile Elite Forces olabildiğince heyecanlı bir hâl almaya başlıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri