Türkcell’den fatura ödeme kolaylığı geliyor

Boğaziçi Elektrik, Digiturk, Turkcell Superonline ve Turkcell faturalarını 7/24 her an her yerden ödeme kolaylığı geliyor. Güvence Bankası ve Turkcell işbirliğiyle hayata geçirilen servis yardımıyla bu kurumlara ödeme yapmak için Turkcell Cüzdan kafi olacak.

7 gün 24 saat, bulundukları yerden faturalarını ödeme kolaylığına kavuşan Turkcell abonelerinin, faturalarını geciktirmemek için son ödeme zamanı öncesinde hatırlatılmasını da sağlayabiliyor. Fatura ödeme işleminden ilk etapta yalnız Güvence Bankası kartlarını kullananlar yararlanabiliyor. Başka banka kartı sahipleri ve ya kartı olmayanlar’da, akıllı telefonlarına indirdikleri Turkcell Cüzdan’larına tanımlı GarantiParam sanal ön ödemeli kartlarına TİM’lerden ya da Güvence Bankası Paramatik’lerinden para yükleyerek satmaca ödeme özelliğinden yararlanabiliyor.

Turkcell Cüzdan’ın bu yeni hususi durumunu değerlendiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Semih İncedayı, (Bir sene kadar ilkin hizmete sunduğumuz Turkcell Cüzdan, mobil bankacılık,mobil ödeme, vede mobil sadakat programları alanında gereksinim duyulan tüm teknolojik altyapıyı tek bir serviste bir araya getiriyor. 1 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaşan Turkcell Cüzdan, satmaca ödeme özelliğiyle beraber gerçek cüzdandan ayrımsız bir cep telefonu uygulaması haline geldi. Kısa süre ilkin pek oldukça değişik markanın kartlarını da sisteme dâhil ederek Turkcell Cüzdan üstünden müşterilerimizin hizmetine açtık. Yeni dünyanın finans platformu Turkcell Cüzdan, devamlı gelişen özellikleriyle yaşamı kolaylaştırmaya devam edeceklerini.) söyledi.

Daha Fazlası


1 85

Turkcell Cüzdan ile neler yapılabilir?

fatura ödeme hususi durumunun yanı sıra Turkcell Cüzdan’a nakit para yükleyebilir yada mevcut banka ve kredi kartlarınızı ilave ederek işlemlere derhal başlayabilirsiniz. Cüzdan; internette yalnız cep telefonu numarası ile alışveriş, cepten temassız ödeyebilme, cepten cebe para transferini yapabilme, cepten fatura ödeme, Turkcell hatlara TL yükleme ve paket satın alma, kişiye hususi alışveriş fırsatları ve indirim kuponları benzer biçimde pek fazlaca özelliği aynı platformda birleştiriyor.

Abonelerimizin Turkcell hatlı cep telefonlarından CUZDAN yazıp 2222’ye göndererek ya da Apple AppStore yada Google Play’den Turkcell Cüzdan uygulamasını indirerek hizmetten derhal faydalanmaya başlayabilirler.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri