Turkcell, yeni bulut servisi Akıllı Depo’yu müşterilerinin kullanımına açtı

Turkcell, yeni bulut servisi Akıllı Depo’yu müşterilerinin kullanımına açtı. Akıllı Depo servisi ile Turkcell müşterilerine resimlerini, videolarını, müzik ve dosyalarınınızı güvenle saklamasını sağlarken, tüm cihazlardan istedikleri süre erişim, e-posta ve toplumsal ağlar üstünden paylaşım kolaylığı da sunuyor.

Daha Fazlası


1 85

Uygulamayı ücretsiz bir şekilde akıllı telefon ya da tabletine indiren kullananların çektikleri fotoğraflar, Akıllı Depo’ya otomatikman aktarılıyor ve sonrasında yeni çekilen her fotoğraf, başka bir şey halletmeye gerek kalmadan Akıllı Depo’da saklanıyor. Yalnız fotoğraflar değil akıllı cihazlara indirilen müzikler, dosyalar ve çekilen videolar 3G yada Wi-fi bağlantısı olduğunda da otomatikman Akıllı Depo’ya aktarılmakta. Akıllı Depo, yüksek boyutlu dosyalar da dahil olmak suretiyle e-posta ve toplumsal ağlar üstünden kolayca paylaşma imkanı da sunuyor.

iOS ve Android kullanıcıları, Akıllı Depo’yu ücretsiz bir şekilde cep telefonlarına indirebiliyor. Uygulama üstünden Akıllı Depo’ya ilk girişte 1 GB depolama kapasitesi ücretsiz bir şekilde tanımlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri