Yeni bir tablet markası daha piyasa çıktı Midbook

DataStar, kendi tablet markasını oluşturdu ve ilk modeli satışa sundu. Midbook markası adı altında satışa sunulan ilk model Midbook Elegance, 7.85 inç ekrana haiz ve Android 4.2 işletim sistemini kullanılmakta.

Son iki senedir büyüyen tablet pazarında yeni bir marka daha yerini aldı. DataStar’ın kendi markası olan Midbook tablet bilgisayarların ilk modeli satışa çıktı. Gelecek günlerde Midbook tablet model sayısını artıracaklarını açıklayan DataStar Satış ve Pazarlamadan Görevli Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Ulucan, Tablet bilgisayar pazar piyasasında daha minik ekranlı ve uygun fiyatlı ürünlere talep artmakta. Bilhassa aileler, çocuklarına oldukça pahalı tablet bilgisayarları vermek istemiyorlar. Bu yüzden kaliteden taviz vermeden, daha uygun fiyatla satışa sunacağımız ürün arayışına girdik. Sonuç olarak ise kendi markamızı ürettirmeye karar verdik diyor.

DataStar tarafınca satışa sunulan ilk Midbook modeli Elegance adını taşıyor. Çelik rengi kasaya haiz olan Midbook Elegance, 7.85 inç, 1024×768 çözünürlüğünde olan ekrana haiz. Android 4.2 işletim sistemi bulunan tablet bilgisayarda HDMI, Wi-Fi benzer biçimde teknik özellikler içeriyor. 349 TL fiyatla satışa sunulan Midbook Elegance, DataStar’ın Türkiye genelinde bulunan tüm bayiliklerinde ve teknoloji mağazalarında bulunabilmektedir.

Daha Fazlası


1 182

Midbook Elegance’ın teknik özellikleri bir göz atalım:

Midbook Elegance Tablet Pc

-7.85 inç IPS ekran,
-1024 x 768 ekran çözünürlüğü,
-Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor,
-1.2 GHz dört çekirdekli işlemci,
-1GB DDR3 RAM,
-16GB hafıza,
-2M px ön ve arka kamera,
-HDMI, Wi-Fi,
-5000 mAh uzun ömürlü pil,
-Fiyat: 349 TL (KDV dahil)

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri