HTC’nin İlk Akıllı Saati İçin Evleaks İpuçları Vermeye başladı

HTC’nin İlk Akıllı Saati İçin Evleaks İpuçları Vermeye başladı

Android Wear işletim sisteminin tanıtılmasıyla beraber akıllı saatlere olan ilgi daha çok artmaya başladı. Samsung, LG ve Motorola cephesinden gelen akıllı saatlerin, Android Wear’in ilk temsilcileri olmuşken, tedarik zincirlerinden gelen haberler HTC’nin de bir akıllı saat üstünde çalıştığını gösteriyor.

Daha Fazlası


1 64

Mobil dünyasının güvenilir informasyon kaynaklarından Evleaks, HTC’nin hemen hemen gizemini korumuş olan akıllı saatine ilişkin konsept bir tasarım yayınladı. Hazırlanan emek harcama metal kasaya haiz One M7 ve One M8 ‘den fazlasıyla kopya çekmiş görünüyor, zira konsept çalışmada akıllı saatin metal çerçeve ve metal kordona haiz olduğu görülüyor.

Android Wear işletim sistemi

Akıllı saatin HTC telefonlarından esinlendiğini gösteren bir öteki detayı ise arayüzde karşımıza çıkmakta. Android Wear işletim sistemiyle çalışacak akıllı saattin muhteviyatında Sense kullanıcı arayüzünden esintiler görüyoruz.

HTC’nin 2014 sonuna kadar giyilebilir teknolojik cihazlar piyasasına girmesi planlanıyor. Evleaks’in paylaşmış olduğu konsept bir tasarım olsa da, popüler informasyon kaynağının akıllı saate ilişkin bazı bilgileri bilmiş olduğu ve bu detayları yakında açıklayacağını gösteriyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri