Bayramda Telefonların Ücretsiz Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Genelde ah keşke bazı şeyleri bedavaya alabilsek diye düşünürüz, hatta öyle olur ki bazen, alışveriş yapıyorsunuz ve alışveriş yaptığınız miktar yüksek olduğu için size bedava bir hediye verebiliyorlar ama bedava bir telefon ya da bilgisayar veya tablet dağıtıldığı pek görülmemiştir. Belki yarışmalarda, para kazanıp aynı zamanda bedavaya farklı ürünler kazanabiliyorsunuz ama bunu hayatınızda kaç defa yaşayabilirsiniz, belki de hiç.

Bayramlarda telefonlar bedavaya geliyormuş, nasıl mı, gelin beraber bakalım. Aslında burada söylenen şey, telefonun bedava olması değil, elbette o kadar kişiye telefon bedavaya dağıtılmaz ama hangi telefondan konuşursanız konuşun, Bayram boyunca bedavaya konuşabiliyorsunuz. Aslında, cihazın değil, bedavaya konuşabilmeniz.

Daha Fazlası


1 85

Keşke telefonlar bedava olsa veya bir şekilde bedava yapabilseler diye düşünebilirsiniz ama en azından Bayramlarda ve özel günlerde telefonda konuşmak bedavaya geliyor ki, bu da güzel bir şey aslında, çünkü artık kolay kolay sevdiklerimizin ve uzakta olan ailelerimizin yanına gidemiyoruz. Telefon sayesinde onlarla da Bayramda konuşabiliyoruz. Bu yüzden binevi buna da şükür demek lazım.

Bayramda telefonlarla bedavaya konuşabilmek, eskiden olmayan bir şeydir, fakat artık neredeyse her Bayramda buna benzeri kampanyalar oluyor ve bu da herkesin işine geliyor aslında. Bayramda bedavaya telefon almaktansa, en önemilsi bedavaya konuşabilmek. Sonuçta Bayramlar gelene kadar her gün konuşuyoruz ama bir miktar mutlaka ödeme yapmamız gerekiyor. Bu yüzden konuşmanın bedava olması daha mantıklı, sonuçta herkesin elinde artık bir telefon var.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri