Angry Birds Epic Oyunu

Bir zamanlar kimsenin oynamaktan vazgeçmediği Angry Birds oyunu, şuanda da Angry Birds Epic olarak gene karşımızda. Angry Birds oyununda, bildiğiniz gibi ki kuşlarla bazı nesneleri vurarak düşürmeniz gerekiyor ve kuşlarında belirli sayıları var. Düzey yükseldikçe kuşların türü fazlalaşıyor ve sayısı da artıyor, dolayısıyla canınız daha çok oluyor. Angry Birds, her insanın bir zamanlar telefonunda taşımış olduğu bir oyundu. Değişik silahlar ilave ederek, kuşların güçlenmesini sağlıyorsunuz ve nesneleri vurarak düşürmeye çalışıyorsunuz.

Daha Fazlası


1 58

Bu oyunda, birkaçtane bölüm bulunmaktadır. Bunun yanında her şey artık Angry Birds Epic ile destansı olacaktır. Destansı savaşlarla destansı dünyaların içine giriyorsunuz. Değişik destansı kişiliklerle karşılaşıyorsunuz ve değişik mekanlara giriyorsunuz. Oyunda, siz ne kadar düzey atlarsanız, her şey o denli oldukça değişiyor.

Angry  Birds Epic, hakikaten ilk çıkmış olduğu vakit ile bugün içinde oldukça büyük fark var. Ilkin oldukça düzgüsel ve kolay bir halde çıkarken, zaman içinde o denli oldukça değişimler yapılarak, değişik versiyonları çıktı ki, inanılmaz. Orman versiyonları, buzlu versiyonlar ve benzeri birçok değişik versiyonu var. Artık o şekilde bir karakter haline geldi ki, oyunlardan çıkıp maskot olmaya başladılar. Angry Birds bir efsaneleşmiş haline geldi. Genç ya da yaşlı asla fark etmez, hepimiz Angry Birds ve yeni uygulaması olan Anry Birds Epic’i oldukça iyi biliyor. Hatta yaşça büyük olan kişiler bile bilmiş olduğu için, kimi zaman gençler şaşırabiliyor ve diyorlar ki, demekki yetişkinlerde oynayabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri