127 ekran Beko LED TV ile Dünya kupası keyfi

12 Haziran ile 13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Rio De Jenario’da düzenlenecek 2014 FIFA Dünya kupası için geri sayım başladı. Bu büyük organizasyonun keyfini doyasıya çıkarmak için 127 Ekran Led TV’nizi hazır edin.
Her dünya kupası farklı hikayeler, farklı heyecanlar demek. Bu müthiş heyecana ortak olmak için dünyanın bir ucuna gitmeniz şart değil. Üstün görüntü ve ses kalitesini bir arada sunan Beko Led Televizyonlar ile bu etkileyici atmosferi evinizde hissedebilirsiniz.

Comfort Guide teknolojisi ile görüntü ayarı yapabildiğiniz Beko Led TV’ler, ekranı ikiye bölerek değiştirmek istediğiniz görüntüyle yeni ayarları karşılaştırmanıza imkan tanıyor. Böylece ideal görüntüde maç izlemenin keyfi bir başka oluyor.

Daha Fazlası


1 182

Eğlence dolu bir pencere sunan Beko Led TV’ler, 3D ve Smart inter@ctive TV teknolojileriyle eğlence programlarına ve diğer geniş çaplı bilgilere internet üzerinden erişme imkanı sağlıyor. Yüksek dinamik kontrast oranıyla da derin ve doygun bir görüntü sunarak filmleri ve maçları en doğal tonlarıyla izleme şansı yaratıyor.

Dünya kupasını tadına vararak izlemek için siz de hemen geniş ekran Led TV modellerinden birini edinin. Beko Led TV seçenekleri Beko mağazalarında ve web sitesinde sizi bekliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri