Dünya kupasını Beko LED TV’ler ile izleyin

Daha Fazlası


1 182

Dünya kupasını Beko LED TV’ler ile izleyin

12 Haziran ile 13 Temmuz 2014 tarihleri arasında oynanacak 2014 FIFA Dünya Kupası futbolseverler tarafından merakla bekleniyor. Farklı hikayelere ve yeni heyecanlara tanıklık edecek bu müthiş organizasyonu oturduğunuz yerden seyretme keyfini Beko Led TV ‘ler ile yaşayacaksınız.

İnce ve şık tasarımıyla göz dolduran Led TV’ler, yüksek görüntü kalitesi ve akıllı çözümleri ile televizyon izleyicilerine maksimum seyir keyfi yaşatıyor.

Beko Led TV’ler Full Motion+ teknolojisiyle hareketli görüntülerdeki ara kareleri hesaplayıp bunları resmin içine dahil ederek daha akıcı ve detaylı bir görüntü sunuyor. Renkleri en canlı haliyle gösteren ve diğer TV’lere göre 100 kat daha iyi kontrast oranı sağlayarak berrak bir görüntü sunan Led Tv’ler ile dünya kupası maçları yanı başınızda oynanıyormuş hissini yakalayacaksınız.

Beko Led TV’ler ile izlemekte olduğunuz yayınları harici belleğe kayıt ederek ve 10 dakikaya kadar canlı yayını durdurma özelliğini kullanarak kaçırdığınız ya da yeniden seyretmek istediğiniz görüntüleri bir kez daha izlemeniz mümkün hale geliyor. Web TV özelliği ile de Youtube ve Flickr gibi popüler sosyal paylaşım sitelerine bağlanıp videolar izleyebilme, birbirinden güzel fotoğrafları inceleme zevkine ulaştırıyor. Ayrıca V-Tuner servisi sayesinde ulusal ve uluslararası pek çok yayını içeren radyoları dinleme keyfine erişebilirsiniz.

Bu heyecan verici organizasyonu mükemmel bir görüntüde izlemek için Beko Led TV seçeneklerini Beko mağazalarından ve Beko web sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri