Babanıza en güzel hediye Lukapu’dan

Daha Fazlası


1 127

 Babanıza en güzel hediye Lukapu’dan

15 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü içi geri sayım başladı. Babanızı mutlu edecek bir hediye almak istiyorsanız, en güzel anlarınızla dolu bir foto kitap mükemmel bir armağan olabilir.

8 Haziran’a kadar verilecek siparişlerinizde Babalar gününe özel tüm ürünlerinde %15 indirim uygulayan Lukapu, yepyeni mobil uygulaması LukaBUKA’da da aynı indirimi sağlıyor

Kahraman babanıza, birlikte geçirdiğiniz anları hatırlatacak güzel bir foto kitap hediye ederek onu sevindirebilir ve unutulmaz anlarınızı yılların yıpratamayacağı bir kalitede saklayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı fotoğraf albümlerine dönüştürebilmenizi sağlayan Lukapu, kaliteli baskı tekniği ve farklı tasarım seçenekleriyle öne çıkan online ve kolay bir servis. Fotokitabınızı zevkinize göre tasarlarken, aynı zamanda büyük keyif alacaksınız

Lukapu’nun yeni uygulaması LukaBUKA Iphone uygulaması sayesinde fotoğraflarınızı cep telefonunuzdan kolay ve hızlı bir şekilde fotokitaplara dönüştürmeniz mümkün. Böylece bilgisayara bağlanmadan, cep telefonunuz üzerinden fotoğraf albümünüzü tasarlayabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken; fotoğraflarınızı LukaBUKA uygulamasına eklemek ve birkaç ufak dokunuşla işlemi tamamlamak. Bu pratik ve kolayca hazırlanan albüm ile babanızın gönlünü fethedeceksiniz.

Babalar günü için tüm Lukapu foto kitaplarda 8 Haziran’a kadar %15 indirim sunan Lukapu, herkesin bu müthiş deneyimi yaşamasını istiyor. LukaBUKA mobil uygulamasında da geçerli olan %15 indirim, 8 Haziran’a kadar devam edecek. Bu indirim ile LukaBUKA’yı deneme fırsatını kaçırmayın.
Lukapu kampanyasına, http://www.lukapu.com/lukapu-nu-yarat.html adresinden Lukapu Designer’ı ücretsiz indirerek veya

https://itunes.apple.com/tr/app/lukabuka-fotograf-albumu/id814349208?l=tr& adresinden LukaBUKA’yı indirerek katılım sağlayabilir, indirimli fotokitaplarınıza kavuşmak için bir an önce harekete geçebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri