ANDROİD’LE YÜZLERCE UYGULAMA İNDİR

İletişim sistemi olan android, mobil cihazlar cep ve ev telefonları için üretilen bir işlemcidir. Evvel telefonların tek bir işlemcisi vardı şimdi ise android özelliği olan telefonlarda bir bilgisayarın yapmış olduğu tüm her şeyi yapmaktadır. Son yıllarda fazlaca fazla üretilen ve kullanılan dokunmatik telefonlarda android özelliği yardımıyla cep telefonunuza yüzlerce uygulamayı indireme şansına haiz olabiliyorsunuz. Aklınıza gelebilecek birçok uygulama seçenekleri sunmaktadır. Her türlü ihtiyacı karşılayacak uygulamaları kullanmak için yalnız android işlemci olan bir cep telefonunuzun olması kafi olacaktır.

Çektiğiniz fotoğraflara photoshop mu yapmak istiyorsunuz derhal bu programı Android marketlerden indirerek fotoğraflarınızı daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Ya da istediğiniz markanın son moda giysilerini derhal öğrenmek için istediğiniz markanın programını indirip asla mağaza mağaza dolaşıp yorulmadan son moda tasarımları telefonunuzdan takip edebilir satın alabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 64

Aklınıza gelebilecek her türlü kolaylığı elde eden android özelliğiyle oyun mevzusunda da fazlaca geniş bir alana haiz her çeşit ve her kesime hitap eden çocuklarımızdan yetişkinlere kadar oynadığı her tarzda oyunlar bulup telefonunuza indirip oynayabilirsiniz.

Android için 250.000’den fazla uygulama bulunmakta ve üretilmeye devam etmektedir. Hayatımızın her alanında bizlere destek olan bu sistemle beraber, yaşam standartlarımızı yükseltmemizde katkı sağlamış oldu. Android telefonlar yardımıyla her şeye daha süratli ulaşabiliyor ve daha ergonomik bir halde haiz olabiliyoruz. Acil nöbetçi eczane mi bulmamız gerekiyor cadde cadde arama yada eczanelerin numaralarını bulmaya emek verme devri bitti yalnız bu programı indirmeniz kafi olacaktır.

Hangi semtte kaç tane nöbetçi eczane var derhal bulup ulaşabilirsiniz. Hala android işlemli bir telefonunuz yoksa asla düşünmeden sizlerde bir tane alın ve bu teknoloji harikasını yaşamınızın bir parçası haline getirerek zamandan da tutum edin.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri