Webduzzi.com Çekilişine Katılın

Daha Fazlası


1 127

Webduzzi.com Ziyaretçilerine Süpriz Hediyeler Dağıtıyor..

Webduzzi.com Ziyaretçilerine Süpriz Hediyeler Dağıtıyor..
Webduzzi.com Ziyaretçilerine Süpriz Hediyeler Dağıtıyor..

Webduzzi.com değerli ziyaretçilerine en güzel hediyeleri vermek için bir çekiliş düzenlemeye karar verdi.. Çekilişimize herkes katılabilir,peki çekilişe katılmak için neler gerek,yada neyapmak lazım. .Hemen anlatim arkadaşlar webduzzi.com çekilişine katılmak çok basit yapacağınız sitemiz için yani webduzzi.com için eksiklikleri bulmak ve bu yazı altında yorum şeklinde aktarmak olucaktır..

Biraz daha detaylara inersek mesala webduzzi.com sitesine baktığınızda eksileri nelerdir şurası şu şekilde olsa daha iyi görüntü verir yada yazı rengi link rengi mor,sarı,yeşil olmalıdır gibi önerilerde bulunmanız..Bu öneriler içerisinde webduzzi.com’un eksiklerini en iyi şekilde analiz edip yorumlarda belirten arkadaşımız.Webduzzi.com’un özel hediyesini kazanmaya hak kazanacaktır… Peki Bu hediye nedir…

Hediyemiz süpriz olarak bırakılacaktır:=) Neden derseniz biraz merak daha çekicidir diye düşünüyorum.. İpucu olarak Samsung marka bir cep telefonu diyelim ama gerisini kazanan arkadaşta görün diyorum….

Not: Çekilişe katılabilmeniz için bu yazının altına makalede anlatıldığı gibi yorumlarınızı bırakın.. Lütfen altını çizerek birdaha belirtiyorum çekilişe katılmak için webduzzi.com’u iyi analiz edip yorumlarınızı bırakın..Çekilişi kazanan arkadaşın adı ve soyadı yayınlacaktır.. Çekilişe katılan herkes bunu kabul etmiş olarak sayılacaktır..Bol şans herkese..

Çekiliş bitmiştir

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri