Wix.com ile Bedava Mükemmel Hazır web Sitenizi Kurun

Kullanıcı sayısını gittikçe yükselten ve yaklaşık  47,765,497  kişiye ulaşan Wix.com Hazır web sistemi kullanıcıların rahatlıkla kendi sitelerini oluşturabilcekleri bir sistem. Biraz sizlere Wix.com’dan Hazır Web Sisteminden bahsetmek istiyorum.

Etkili teknolojisi ile güzel, profesyonel ve işlevsel bir web varlığı ile herkesin çevrimiçi ortama geçmesini kolaylaştırıyor. Yaratıcılıkta sınır yok, kodlama yok; yalnızca kendinizi ifade etme ve işinizi çevrimiçi ortamda yönetme özgürlüğü var.

Daha Fazlası


1 127

Küresel kullanıcı tabanıyla, açık SDK ve benzersiz tasarım özellikleriyle eşsiz bir ekosistem oluşturuyor. Ortaklar, geliştiriciler, web tasarımcıları ve çevrimiçi alandaki diğer uzmanlar Wix üzerinden Uygulamalarını ve hizmetlerini etkili bir şekilde milyonlarca kişiye pazarlayabilmekte.

Eğer sizde kolay bir web sitesi hazırlamak istiyorsanız ve hiç bir kod bilgim yok nasıl yaparım saatlerce düşünenlerdenseniz işte Wix Hazır Web Sistemi tam sizlere göre diyebiliriz.Kod bilmenize hiç gerek yok seo’dan anlamanızada gerek yok çünkü Wix sizlere hepsini Hazır Web Tasarım Sisteminde sunuyor.. Birazda isterseniz Wix’in Özelliklerine bir bakalım.

Wix’in Sahip Olduğu Özellikler

Wix.com ile Bedava Mükemmel Hazır web Sitenizi Kurun
Wix.com ile Bedava Mükemmel Hazır web Sitenizi Kurun

Tüm çevrimiçi varlığınızı oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bir yer

Yüzlerce kaliteli sade ve şık Tasarımlı Şablon

 Bütün son tasarım eğilimlerine ve özelliklerine sahip çekici, tamamen özelleştirilebilir şablonlardan oluşan zengin koleksiyonumuzdan istediğinizi seçin.

Sektörde Lider Barındırma Hizmeti

İnternet sitenizi güvenli ve emin bir yer kılan ücretsiz ve güvenilir barındırma hizmetinden yararlanın.

Sezgisel Site Oluşturucu

Kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucumuz sitenizi kolay bir şekilde özelleştirmenize imkan tanıyor. Görüntüler, metinler ve sayfa düzeni gibi istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz – yaratıcılıkta sınır yok, kodlama bilmeniz gerekmiyor.

Her Amaç İçin Özel Şablonlar

Wix, 70’den fazla şablon kategorisinde 100’lerce şablonu size sunuyor. Ticari, kişisel, çevrimiçi mağaza, portföy sayfası gibi hangi türden internet sitesine ihtiyacınız olursa olsun, biz bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Sürükle ve bırak site düzenleyicisi  

HTML5 Site Oluşturucu

Site düzenleyicimiz, internet sitenizi kolay bir şekilde değiştirebilmeniz ve özelleştirebilmeniz için sizlere kullanıcı dostu sürükle ve bırak teknolojisini sunmaktadır.

eTicaret  Çevrimiçi mağaza ekleyin

İnternet sitenize güzel, tamamen özelleştirilebilir bir çevrimiçi mağaza ekleyin ve eTicaret premium planımızla satışlarınıza hemen başlayın.

Blog ve Sosyal Medya  Eklemesi kolay bloglar

Mükemmel bir görünüş ve his için sadece birkaç tıkla Wix sitenize güzel bir blog ekleyin ve hemen bloglamaya başlayın.

Wix Uygulama Marketi  140’tan Fazla Uygulama

Gmail Adsense, Dropbox ve daha fazlası gibi havalı internet uygulamaları ekleyerek internet sitenize güç katın. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)  SEO sihirbazı

Yenilikçi Wix aracımız sitenizde analizler yapıp, arama motorlarında sitenizin daha çok görülmesi için pratik öneriler getirir.

Sizlere Sadece Wix.com’un bazı özelliklerini yansıttık ama Wix ile yapabilceklerinizin bir sınırı yok diyebiliriz.Webduzzi  kullanıcıları için Wix.com‘u izledik, araştırdık ve siz ziyaretçilerimize hazırladık bize göre gerçekten bir çok özelliğe sahip ve internet dünyasının içinde Hazır web sistemleri arasında bence arayüzü tasarım,ve uygulamarıyla en kullanışlı Hazır Web sistemleri arasında en iyisi diyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri