1500 dolara satışı yapılan Google Glass’ın maliyetine şaşıracaksınız

Google’nin akıllı gözlük projesinde Google Glass için en heyacanlı ve andranali yüksek teknoloji ürünlerinden bir tanesi diyebiliriz.Fakat gözlük daha kamuda satışa sunulmadı.Sadece cihazın geliştiricilere sunulduğunu biliyoruz.

Google Glass'ın maliyetine şaşıracaksınız
Google Glass’ın maliyetine şaşıracaksınız

Tabikide cihaz ücretsiz değil,vede test içinde oldukça pahalı bir ücret ödemek gerekiyor.Eğer Google Glass gözlügüne sahip olmak istiyorsanız oldukça fazla bir ücreti gözden çıkarmanız gerekiyor,yani nekadar 1500 dolar kadar.Fakat cihazın google’ye maliyetini gördüğünüzde çok şaşıracak,yada kızacaksınız.. çünkü okadar düşük bir maliyeti varki inanamıyacaksınız.

Google Glass’ın parçalarını Teardown.com sitesi incelemeye aldı,ve ortaya’da maliyetinin nekadar olduğunu çıkardı.Sitenin raporuna göre Google Glass’ın maliyeti gerçekten inanılmayacak kadar düşük 80 dolar çıktı evet yalnış görmediniz 80 dolar maliyetli bir gözlüğe 1500 dolar istemek nekadar doğrudur artık sizler yorumlarınızla belirticeksiniz?.

Daha Fazlası


1 182

Aşşağıdaki Teardown.com’un rapurunu parçaların fiyatlarını inceleyebilirsiniz…

16_glass

Bu fiyatları inceledikten sonra bilmiyorum ama 1500 dolar bu gözlüğe vermek nekadar doğru olur orası tartışılır..! Ama tabikide google gibi dünya devi bir firmanın ismiyle bu teknolojin çıkması sanırım fiyatı katı katı arttırmaya yetiyor..! Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri