Yeni Akıllı Telefon Oneplus one tanıtımı gerçekleştirildi

 Oneplus one
Oneplus one

Piyasaya yeni bir akıllı telefon daha çıktı. Slogan ise Dünyanın en iyi akıllı telefonu ile iddaalı bir slogan ile giriş yapan Oneplus one tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtımında telefon özelliği gerçektende gelişmiş donanımlı olarak dikkatleri çekiyor.Fiyat olarakta baya uygun bir fiyat ile satışa sunulacak, fiyat olarak 16 GB 299,64 GB modei ise 349 dolar fiyattan satışa çıkarılacak.

Galaxy S5 ile hemen ,hemen özellik olarak aynı olmasına rağmen fiyatlara bakıldığında gerçektende,One plus one Galaxy S5’in  yarı fiyatından daha aşşalarda, Şimdi siz telefon özelliklede akıllı telefon tutkunlarının merakla ve içinizden geçiren soru şu sanırım türkiyede nezaman çıkacak.. Üzülerek bildirmek isterim neyazıkki bu telefon şimdilik sadece Amerika,İngiltere,Tayvan,İsveç,İspanya,Portekiz,Hollanda,İtalya,Hong Kong,Almanya,Fransa,Finlandiya,Danimarka,Kanada,Belçika ve Avustralya’da satışa çıkarılacak.

Peki Türkiyede nezaman piyasaya çıkıp satışa sunulacak derseniz bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi bunulmamaktadır.Yalnız webduzzi.com olarak bu telefonu yakın takibe almış durumundayız bizleri takip  ederek konuyla ilgili ilerleyen zamanlarda daha geniş kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

Şimdi gelelim telefonun başlıca özelliklerine

Daha Fazlası


1 158
  1. 3GB RAM
  2. 2.5 GhZ Snapdragon 801 işlemci
  3. 13 Megapiksel kamera
  4. 3100. Mah Batarya
  5. 5.5 İnç 1080 P Full Hd Ekran

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri