En iyi Android Antivirüs Yazılımı 2014

En iyi Android Antivirüs Yazılımı 2014
En iyi Android Antivirüs Yazılımı 2014

Eğer Android akıllı telefon veya tablet anti-malware uygulaması bazı tür çalışan değilseniz, o zaman bozuk uygulamalar ve malware GİBİ diğer tür enfeksiyon riski almış oluyorsunuz.

İyi haber seçenekleri çok sınırlı dan olmasıdır. En iyi mobil antivirüs uygulamaları gibi dahili GPS kullanarak telefon ya da tablet izlemek, kişileri ve diğer verileri yedeklemek için yeteneği gibi üst sınıf malware tespit ve önleme, ama aynı zamanda gizlilik ve anti-hırsızlık özellikleri bir dizi değil sadece teklif Hatta çip veya cihazın kamera ile bir telefon hırsız bir fotoğrafını çekiyor.

Çoğu mobil güvenlik uygulamalar ücretli ve ücretsiz her iki sürümü de var, ama hepsi değil freemium antivirüs ürünleri ücretli. Avast, Kaspersky, Lookout, McAfee ve Norton – – Biz mobil antivirüs koruması büyük isimlerinden uygulamalar yuvarlanır ve kurulum, arayüzü, kullanılabilirlik, ekstra özellikleri dayalı uygulamalar yapmıştır, elbette, kendi anti-malware kullanarak.

Güvenlik koruması ölçmek için, sıfır-gün malware ve diğer yeni tehditleri tespit etme yeteneği temelinde en önemli güvenlik uygulamaları fiyatları AV-Test, verileri kullanılmıştır. Biz de her uygulamanın anti-malware algılamasını test etmek EICAR test virüsü ile bir Galaxy S4 yüklendi. Son ama en az değil, biz bu güvenlik uygulamalar genel performansı üzerindeki etkisini ölçmek için Geekbench 3. uygulaması kullandık.

Hangi Android antivirüs uygulaması üstüne çıktı? Bizim derinlemesine değerlendirmeleri göz atın.

Avast! Mobile Security & Antivirus

1: Onun anti-malware koruması mükemmel, ama Avast ekstra özelliklerin genişliği ve kapsamı! Mobile Security & Antivirus bize uzak geldi. Tek başına ücretsiz sürümü bazı diğer güvenlik uygulamalar sürümlerini ücretli olarak kapsamlı ve Avast prim sürümü (yılda 15 $) bir gizlilik danışmandan özelleştirilebilir her şeyi, ve köklü telefonları için bile seçenekler vardır. App neredeyse çok fazla yok, ama iyi organize arayüzü ve destek bunu kullanıcı dostu. Genel olarak, Avast! Mobile Security & Antivirus bizim favori Android güvenlik uygulaması.

Daha Fazlası


1 64

Lookout Mobile Security

2: Kendi app ve Web portalı – hem – tek şirket sadece mobil güvenlik ürünleri yapmaktadır bu listede, akıllı telefonlar ve tablet Lookout odak açıkça Ürünlerin mükemmel performans hız, güzel arayüz tasarımı amorti ve anti-hırsızlık geniş ve gizlilik özellikleri. $ 3 aylık veya premium sürümü için yılda 30 $, Lookout çoğu kullanıcı mobil cihazları ile güvenli ve özel hissetmek için gereken her şeye sahiptir.

Android için McAfee Mobil Güvenlik

3: PC anti-virüs tanınmış isim, McAfee olağanüstü kötü amaçlı yazılım algılama ve kullanım kolaylığı ile denge işlevsellik özellikleri geniş bir yelpazede de dahil olmak üzere güçlü mobil uygulaması sunan geniş kapsamlı bir anti virüs programveı,  bizi etkiledi. Özellikle gizlilik daha iyi sekmeleri tutmak yardımcı oluyor Veri Pozlama özelliği gibi biz.McAfee de basit ve anlaşılır hatta daha karmaşık özelliklerini tutan yararlı notlar dolu mükemmel bir arayüze sahiptir.Premium sürümü için yılda $ 29,99, McAfee kolayca Android için en iyi mobil güvenlik uygulamaları biridir.

Android için Kaspersky Internet Security

4: PC güvenliği bir güç, Kaspersky premium sürümü için yılda maliyeti 14,95 $ Android için Kaspersky Internet Security ile Android cihazlar için mükemmel malware algılama motoru getiriyor. Bizler app arayüzü biraz eksik bulurken, Kaspersky anti-hırsızlık ve gizlilik özellikleri iyi bir dizi ile kurtarıldı.

Norton Mobile Security

5: Anti-virüs devi Symantec tarafından sahip olunan, Norton şimdi de mobil alanı kapsayan başka iyi tanınmış PC anti-malware şirketidir. Biz Norton kötü amaçlı yazılım algılama yetenekleri ile iddia edemez, ancak mobil uygulamasının sınırlı özellik seti geri tutun. Prim uygulaması için yılda $ 29,99, Norton işi alır, ancak kullanıcılar başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri