LG G PAD 8.3 V500 Özellikleri

LG G PAD 8.3 TABLET GÜZEL BIR 8.3 “FHD EKRAN VE SEZGISEL ÖZELLIKLERI BIR PAKETI ILE VERIMLI ÇOKLU GÖREV IÇIN OLANAK SAĞLAYAN GÜÇLÜ BIR QUAD-CORE İŞLEMCI SAHIPTIR.LG G Pad 8.3  sürükleyici, taşınabilir aygıt bir grup eğlenceli zaman elinizin avuç içinde veya dışında mükemmel. Bu size büyük ve parlak ekranda detaylı netlik verir ve gelişmiş güç programları ve sezgisel özellikleri bir paketi ile verimli çoklu görev verir.

LG G PAD 8.3  V500

RENK :  Siyah   Beyaz

  • ETKILEYICI 8.3 “FHD IPS EKRAN
  • GÜÇLÜ 1.7 GHZ QUAD CORE CPU
  • ANDROID ® AKILLI TELEFONUNUZLA TABLET BAĞLANTI 1 Q PAIR TM
  • VERIMLI QSLIDE FONKSIYON ILE ÇOKLU-GÖREV TM VE KENARA KAYDIRAKLI TM

8.3 “FULL HD IPS EKRAN

LG G Pad 8.3 ‘in geniş henüz yönetilebilir Full HD ekran, net keskin ve daha doğru-to-life görsel performans için sizi çekecektir.

Gpat v500
Gpat v500

1.7 GHZ QUAD-CORE QUALCOMM ® SNAPDRAGON TM 600 İŞLEMCİ

LG G Pad 8.3 internette gezinti hızlı, aynı anda birden fazla uygulamaları çalıştırmak, ya da optimize edilmiş batarya verimliliği ile hemen hemen her oyun için grafik düzgün render zevk gücü ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar.

GPad-feature-cpus_465

Q ÇİFT TM

Tereddüt etmeden aygıtlar arasında geçiş. Q Çifti kez TM Android ® akıllı LG G Pad 8,3 bağlantılar, bir ritmi asla ve her zaman bağlı kalacak. 1

Çağrı / Mesaj Bildirimi

Tableti kullanırken bile diğer odada smartphone ile, bağlı kalmak.Akıllı telefon LG G Pad üst sağ köşesinde 8.3 ‘s ekran bir simge ile gelen bir arama veya metin mesajı aldığında anında bildirimler alın.

Yeni App Sticker

Cihazlar arasında geçiş yaparken bir şeyi kaçırmayın. Sadece daha büyük bir ekranda içeriği izlemek için akıllı telefonunuzu kapatın, LG G Pad 8,3 sadece bir kaç tıklama ile geri eylem alabilirsiniz böylece telefonunuza görüş olmuştur app bir pop-up etiketi alır.

Hızlı Memo ™ Transferi

Anında ekran görüntüsünü yakalama ve herhangi bir cihazdan başkalarına yaratma göndermek böylece LG G Pad 8.3 ve akıllı telefon arasında sorunsuz bir şekilde aktararak Hızlı Notlar’ı paylaşabilirsiniz.

_GPad-feature-csall_465

ÇOK İŞLEVLİLİK: QSLIDE İŞLEVİ TM

Ekrandaki kadar iki QSlide İşlev pencere boyutunu ve saydamlığını ayarlamak için yeteneği ile geniş ekranda birden çok uygulama aynı anda kullanımı ile multitasking özdeyiş TM uygulaması pencereler.

ÇOK İŞLEVLİLİK: KENARA SLIDE TM

Daha hızlı ve daha verimli çoklu görevler için, bir kenara mevcut ekranı kaydırın ve başka bir uygulamayı erişmek için üç parmaklarını kullanarak en fazla üç uygulamalar arasında geçiş.

SMARTSHARE

Resim, müzik, video ve belgeler gibi – – ücretsiz ve sınırsız paylaşımı için basit bir bağlantı üzerinden diğer uyumlu cihazlara kablosuz olarak akış için SmartShare birden fazla dosya sağlar.

GPad-feature-smartsharse_465

QREMOTE TM

Uygun bir yerden herhangi bir odada uyumlu TV’ler ve kablo set-top-box kontrolü. LG G Pad 8.3 programlanabilir evrensel uzaktan kumanda olarak iki katına çıkarabilir.

GPad-feature-qremote_4s65

ÇOK KULLANICI FONKSİYON

Hisse LG G Pad 8.3 kişisel bilgileri tutarak birden fazla kullanıcı ile – sekiz ayrı bireylerin farklı kodunu girmeniz ve tek bir cihazda bir benzersiz, kişiselleştirilmiş bir deneyim için kendi özel uygulamalar erişebilirsiniz.

GPad-feature-multi-usser_465

DENEYIMINIZI GELIŞTIRMEK VR Panorama

Ev başkaları ile paylaşmak için herhangi bir yerde 360 ​​° görüşlerini almak.

Duraklatmak ve sürdürmek

Dur ve bir mükemmel kesintisiz video kaydetmeye başlayabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 182

Artı ™ Capture

Kaydedebilir ve daha sonra görüntülemek üzere tüm web sayfaları yakalamak.

Tepsi ™ Klip

Kopyalama ve bir panoya yapıştırmak; sonra ne paylaşmak seçin.

Yaşam Meydanı ™

Tüm günlük faaliyetlerinin yarattığı bir görsel dergi bakın.

Hızlı Tercüman ™

Doğrudan ekran anlık çeviriler alırsınız.

Ses Mate ™

Ses aktive kişisel asistan doğal konuşun.

On Knock ™

Bir vuruş vuruş ile tabletinizi uyanın.

GPad-feature-VR_sKnockon_4

BIR SWEETER DENEYİMİ

Android TM Jelly Bean tatlı bir Android 4.2.2 TM arayüzü. Sulu yeni özellikler ile donatılan, hatta basit lezzet katıyor görevler ve her zamankinden daha kullanıcı deneyimi daha tatmin edici hale getirir.

Mobile-Featurse-jellybean

GOOGLE OYNA ™

Google ™ Oyna kısmında, göz ve dünyanın dört bir yanından ücretsiz ve ücretli uygulamalar binlerce indirebilirsiniz.

andoridmsarket_googleplayTelefonları android 4.1 veya üstü ve Google Play Store’dan Q Çifti uygulama yükleme gereklidir çalışan ile uyumludur. Bazı işlevler telefonunuza bağlı sınırlı olabilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri