En uygun laptop fiyatları

Evet arkadaşlar sizlere yada daha doğrusu uygun laptop arayan arkadaşlara bir kaç ucuz laptoplardan bahsedeceğim aslında baya bir araştırma sonucunda site olarak teknosa’da gerçekten çok uygun laptoplar bulabiliyorsunuz..! Özellikle bugünlerde nedense teknosa sitesi devamlı %35 lere varan indirimler sunuyor.. Merak eden arkadaşlar için bir kaç laptop bilgisini sizlere aktaracağım..

 

En uygun laptop fiyatları
En uygun laptop fiyatları

Marka:Acer E1-532 NOTEBOOK CELERON 2955U-2GB-500GB-15.6-INTEL-W8 Notebook bilgisayar özellik olarak fena değil ama bu özelliklede bu fiyatada hiç fena degil diyebiliriz. Fiyatı İse 891 tl

Daha Fazlası


1 182

Özellikler

Intel® veya AMD işlemci seçenekleri ile işinizi baya birkolaylaşır. NVIDIA® yada AMD grafik kartları en ince görsel ayrıntıları bile yansıtır. cerCloud 1 ile yeni bir dijital dünyaya ilk adımımı sizler atın. Medya içeriklerinin zevkini CineCrystal™ HD LED arka aydınlatmalı ekranda yada HDMI® üzerinden dev ekranda çıkarın. Bunun yanısıra, optik sürücü ile tüm DVD’lerinizi izleyebilirsiniz.

Acer Crystal Eye HD web kamerası ve dahili mikrofonunu kullanarak yüz yüze sohbet etmenin keyfini çıkartın.

Hepsi bir arada kart okuyucu ve USB 2.0 dosya aktarımlarını basitleştirirken, çoklu kontrole sahip dokunmatik yüzey kontrolü size verir.

Sizlere uygunluk olarak teknosa‘da satılan ve araştırma sonucumuzda özellik olarak çok uygun bir acer marka laptop’dan bahsettik alacak olan arkadaşlar bu fiyata kaçırmasın diyebiliriz.. Sizlere hergün yeni ve en uygun laptopları araştırıp alacak olan arkadaşların işini kolaylaştırmak amacıyla sitemizde özellikleriyle makalemizde yazıcağız… Şimdiden alacak olan arkadaşlara hayırlı olsun yada ben daha üstün ve uygun laptop istiyorum diyorsanızda sitemizi takip ederek yüksek kalitede ama uygun laptop haberlerinden bilgi edinebilirsiniz..!

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri