En iyi WordPress seo eklentileri

wordpress-seo-eklentileri-neler600x2501-300x125
Burada ismi geçen eklentilerin kullanımına yönelik tutumlarınızı daha önceki “Wordpress seo tavsiyeleri” ve “Wordpress seo eklentilerini kullanmalı mıyız?” isimli yazılarımızdan temel alarak belirleyiniz.

WordPress seo eklentileri

All in one seo
Kullanacağınız bu eklenti sayesinde içerik ve sayfalarınıza title ve meta tag yönetimi konusunda zorlanmadan müdahale edebilir ve genel seo nizamı için ayarlamalar yapabilirsiniz. İçerik esnasında ayarladığınız bu eklenti sayesinden 0% ile 100% arasında bir seo puanı alırsınız ve bu puan sayesinde yazınızın seoya uygunluk derecesini de anlamış olursunuz. Elbette içerikleriniz her şeyi ile tam olabilir ve konuya hâkimdir… Bilinmesi gereken makaleler yazılırken düz makaleler ile seo için yazılan makaleler arasında bir fark(ları) olduğudur, bu farkı bu eklenti sayesinde görebilir ve müdahale edebilirsiniz.
Simple tags
WordPress 2.7’den sonra kullanıcıların başarı sağlaması için script içersine yerleştirilen tag kontrol özellğinin ajax ile geliştirilmiş bir halidir. Bu sayede kullanıcılar tag eklemenin gerektirdiği makale ile uyumu yakalayabilecekler. Bu sayede ancak makaleden alınan gerçek verim ortaya çıkabilir zira makalenin en önemli yapı taşlarından bir tanesi de onu simgeleyen tag etiketleridir.
Daha Fazlası


1 15
Google XML Sitemaps
Daha önce önem içerdiği için özellikle üzerinde durduğumuz Blogger webmasters tools ayarları isimli makalemizde bahsettiğimiz sitemap özelliğinin wordpress üzerinde otomatik şekilde oluşturulmasını ve gönderilmesini sağlayan bir eklentidir.
Eklentimiz genel manada olsa da resimler ve videolar için ayrı sitemaps oluşturmak site index hızının artırılması adına önemli bir etkendir.
Google xml sitemaps for images:
Google xml sitemaps for videos:

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri