Socialbakers Rekabetçi İstihbarat ve Sosyal Medya Ölçüm

sirketlerhakkinda

2008 yılından bu yana, Socialbakers şirketleri için yenilikçi araçlar geliştirmek için gerçek bir bağlılık göstermiştir ölçmek ve sosyal pazarlama kampanyalarının etkinliğini maksimize tüm büyük ağlar, Twitter, Facebook, YouTube, LinkedIn ve Google+ karşısında.

Dünya çapında 10 ofisi bulunan fazla 160 çalışanı olan, Socialbakers dünyada en hızlı büyüyen sosyal medya ve dijital analiz şirketi olan her kıtayı temsil eden 75 ülkede müşterileri ile.

preferred-marketing-developerMüşteri başarı hızlı ürün yeniliği ve acımasız özveri ile tanımlanan, Socialbakers ile yakın bağlantıları vardır Facebook gibi önemli sosyal ve dijital şirketler , Twitter ve Google.Socialbakers markalar, ölçmek karşılaştırmak ve rekabetçi zeka ile sosyal medya kampanyalarının başarısını kontrast sağlar tek küresel çözümdür. Socialbakers ‘ürünlerinin programını tanıma, Facebook Socialbakers ödüllendirdi 3 Tercih Pazarlama Geliştirici rozetleri.

Jan Rezab: Şirket ve Ürün Vizyonu

Daha Fazlası


1 127

Socialbakers sosyal medya varlığını büyütüyor ilgili markalar, ajanslar ve diğer organizasyonlar için tercih sosyal kurumsal çözümdür. Sosyal pazarlama dünyasında, taktik ve stratejileri hızlı değişir.Socialbakers acımasızca müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünlerimizi geliştirme ve iyileştirme inanan ve mevcut yüksek kalitede müşteri hizmeti sağlamaya adamıştır nedeni budur. “

Socialbakers

Socialbakers sosyal medya pazarlama sektöründe ön planda yer almaktadır. Bizim şimdiki başarı ödül Socialbakers kurulduğu ilkelere personel ve gücümüze kazanan olmadan mümkün olmazdı:

  • Temel Kurallar ve Değerlermüşteriler için ayrı, kaliteli hizmet için Saygı, mükemmellik için çalışıyoruz.
  • Drive İşkesme teknolojileri ile sosyal pazarlama başarısını genişletmek şirketleri Empowering.
  • MevcutTüm personel eldeki herhangi bir iş sorununu çözmek için kolayca erişilebilir. Biz yükümlüdür ve bizim dost müşteri hizmetleri gurur duyuyoruz.
  • Özelleştirilebilirdeğil her iş aynı stratejileri ve hedefleri vardır. Tüm ürünler değişik sektörlerdeki müşterilerine ihtiyaçlarına uyacak şekilde ayarlanabilir özellikleri sunacak.
  • Kurumsal Sorumlulukbiz Etik değerlerin yaşadığımız dünyayı geliştirmeye adanmış derinden biz her kararın kökleşmiş.
  • Müşteri YaklaşımMüşterilerimizin ihtiyaçlarını ve müşterilerimizin yapma onlara rehberlik sağlayan ‘anlamak büyük fikirler.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri