Avrupada İnsanlar Tesadüfen Ölürken Türkiyede Neyazıkki Tesadüfen Yaşıyoruz

topluminsanturkiye
topluminsanturkiye

Aslında Webduzzi.com Sitesi Genel olarak teknoloji,sosyal medya vs.. alanlarında yayın yapan bir sitedir yalnız.Ben enes webduzzi.com edötürü olarak artık bir takım duyguları içimde saklayamadığımdan siz webduzzi okuyucularıyla bunu paylaşma gereği duydum..

Avrupada İnsanlar Tesadüfen Ölürken Türkiyede Neyazıkki Tesadüfen Yaşıyoruz.iŞTE BU SÖZ sanırım herşeyi anlamak isteyenlere anlatıyor. Neyazıkki türkiyemizde insan hayatı okadar ucuzki herhan bir yerlerde vurulabilir ve vuran kişi kaçabilir yakalansada en fazla 3 yada 5 sene yatar ve çıkabilir. Bukadar insan hayatının ucuz olduğu bir adalet sistemimiz var iken nasıl olurda özgür ve adalet duygularıyla bu güzelim vatanımızı dışarıya karşı savunabiliriz.

Bir koca karısını rahatlıkla vurabilirken , dövebilirken hatta öldürebilirken sadece ama sadece bir kaç seneyle kurtulabilirken bana adaletten bahsetmeyin. Türkiyemizde okadar işsiz o kadar gariban evsiz barksız varken. Suriyeli göçmenlere 850 tl maaş baglanıldı haberini duydugumda başımdan kaynar sular döküldü.Altını çizerek söylüyorum bu haber sadece duyum olarak bende gerçekliğini bilemicem ama araştırıcam ve sizlere bilgilerde vericeğim. İşte Böyle bir türkiyede nasıl ben özgürüm benim milli gelirim yüksek diyebiliriz..

Soruyorum sizlere bukadar insan hayatının çok basit ve ucuz olan bir yerde nasıl adaletin tıkır tıkır işlediğini bana söylebilirsiniz. Benim canım benim güzel vatanımdaki insanları tavuk keser gibi kesen cani ruhsuz insanların dolaştığı yakalansada adalet olmadığından bir kaç seneyle kurtulup yine devam ettiği bir ülkede nasıl adaletten bahsedebiliriz söyleyin bana….

Okadar fakir yoksul,muhtaç insanlarımız varken biz halen avrupaya imf ye para bile verebiliyoruz der iken bu yoksullara kimse bir şey veremiyor işte bunu anlamakta çok ama çok zorluk çekmekteyim … Üzülüyorum bazen düşünüyor bazense ağlıyorum…

Türkiyede adalet sistemi değişmeli cezalar yaptırımlar arttırılmalı yoksa türkiyede daha çok masum insanlar katledilmeye devam eder…Bir savaşa gerek yok katliam için neyazıkki savaşımız kendi içimizdeyken katliamları kendi içimizde yaparken savaşa ne lüzum var ki.

Daha Fazlası


1 127

Türkiye bölünüyormu türkiye parçalanıyormu..

Şöyle bir bakalım geçmişden bu güne özelleşen alanlara satılan yerlere ve türkiyedeki son dönem  mezhep çatışmasına sanırım biraz geçmişle bugünü bütünleştirirsek türkiye bölünüyormu parçalanıyormu cevabını bulabiliriz….

Bu yazımı sonuna kadar okuyan yada görüpte aman deyip okumayan herkese teşekkürlerimi sunarım….

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri