Tons Of Guns İOS vede Android cihazlar için

Tons Of Guns İOS vede Android cihazlar için
Tons Of Guns İOS vede Android cihazlar için

Yaşadığımız yüzyıl içerisinde oyuncuların bir kısmı oynanışı basit olan oyunlardan bir kısmı da grafik açısından doyumu verebilecek oyunlardan hoşlanmakta. Glu’nun imzasını taşıyan Tons of Guns ise bu iki isteği sanki tek bir oyun içerisinde toplamaya çalışmış diyebiliriz. Oyunun büyük ve zaman alan bir senaryosu olması daha hoş olurdu ancak bunun yerine senaryoyu çok kısa tutmayı düşünmüşler.

Daha Fazlası


1 64

Tons of Guns Apk 1.1.0 Copy 249×400 Tons Of Guns Android ve İOS cihazlar için

Oyunda ki amacımız haritalar üzerinde ki karşılaşacağımız azılı suçluları ve gangsterleri bir bir alt ederek tüm görevleri tamamlamak. İlk görevlerde oyun çok kolay vede basit bir yapıya sahip olmuş olsa da rakiplerinizi atladıkça daha güçlü kişiler ile karşı karşıya kaldığınızı görüyorsunuz. Oyunu telefonunuzun sensörleri yardımıyla oynuyor olmanızda tabi bir başka güzellik.

Oyunda ki en büyük göze çarpan detay ise sanırım normalde alışkın olmadığımız şarjör doldurma aşamasında gerçekleşmiş. Şarjörlerinizi değiştirirken öncelikle telefonunuzu aşağıya tutup değişimi yapmanız ve ardından da çekmeyi yapmanız gerekiyor. Bu ilk anlarda çok havalı görünse de karşınıza gelen rakipler dişlendikçe daha da uyuz bir özellik gibi görünmeye başlıyor. Oyun İOS vede Android cihazlar için şuanda ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Tons of Guns Anroid olarak indirmek için Buradan tıklayın

Tons of Guns İOS olarak indirmek için Buradan tıklayın

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri