En uygun ürünleriyle netsiparis.com Sizlerle

netsiparis.com tablet

1996 yılından bugüne faaliyet gösteren Arslan Bilgisayar’ın bünyesinde kurulan Netsiparis.com 2004 yılından günümüze on binlerce aktif üyesiyle, 50.000 nin üzerinde ürün çeşitleriyle amaçlarını büyük tutarak online alışveriş fikrini alışkanlık kılmak, güvenirlilik ve hizmetleriyle internet alış veriş dünyasında bir adım önde olmayı amaçlıyor.

Netsiparis.com uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir bir alışveriş politikası ile gün geçtikce büyümekte ve Türkiye’nin dört bir yanından verdiğiniz siparişlerle sizlere ulaşmaktadır.

Netsiparis.com olarak kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için profesyonel müşteri temsilcileri, teknik servis ekibi, depo,web grafik/tasarım ve programlama bölümleri ile toplam 20 kişilik ekibi ile hizmet etmektedir.

Daha Fazlası


1 127

En uygun elektronik,eşyaların vede ucuz tablet modellerinin yer aldığı ve bir çok çeşitli ürünleriyle Türkiyenin en seçeneği yüksek online alış veriş sitesi.

Netsiparis.com  sitesinden güvenle yapacağınız alış verişlerde,aldığınız ürünü hızlı bir şekilde size ulaştırmak ilk hedeflerimizdendir.Mng Kargo ve Aras Kargo. Kargolarımız Türkiyenin her iline sizin seçmiş ülkemizin en seçkin kargo firmaları ile sizlere güvenle ulaştırmayı hedeflemiştir.

Netsiparis.com’da almış olduğunuz bir ürünün kargoya verildiği andan itibaren takibini yapabilirsiniz?

Netsiparis.com’a vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Bu bilgi e-maili yardımı ile sipariş ettiğiniz ürünü ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Yanısıra netsiparis.com sitesindeki üyelik bilgilerinizi girdiğinizde ‘Benim Sayfam’ linkinden ‘Siparişlerim’ sayfasında ‘Faturalanmış Siparişleriniz’ bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri