Apple’ın yeni işletim sistemi OS X Mavericks ücretsiz

Apple'ın yeni işletim sistemi OS X Mavericks ücretsiz
Apple’ın yeni işletim sistemi OS X Mavericks ücretsiz

Apple’ın iPad etkinliğindeki en dikkat edici gelişmelerden birisi de yeni işletim sistemi OS X Mavericks’in bedava olarak indirmeye sunulması oldu.
Apple ve teknoloji dünyası için çok yoğun bir günü daha geride bıraktık. Apple geçtiğimiz günlerde iPad, Mac Pro ve MacBook Pro ailelerinin yeni üyelerini ve yeni yazılımlarının tanıtımını yaptı Belki etkinliğin en çok dikkat çekeni yeni iPad’ler oldu ancak yeni işletim sistemi OS X Mavericks’in bedava olarak indirilmeye sunulması da günün önemli gelişmelerindendi.

Daha Fazlası


1 22

Apple’ın bunu duyurmadan önce dünyanın en gelişmiş masaüstü işletim sistemi olarak tanımladığı OS X, 10. sürümü ve de Apple’ın WWDC 2013 geliştirici etkinliğinde ortaya çıkmıştı. OS X Mavericks isimli yeni sürümü ise geçtiğimiz hafta itibariyle ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Mac App Store üzerinden şu an indirilebilen OS X Mavericks, birçok yenilikleriyle karşımıza geliyor. Yeni gelişmiş takvim uygulaması, yeni Safari tarayıcısıyla, çoklu ekran desteği ve de iBooks bu yeniliklerden bazıları sadece. Fakat belirtilene göre bunlarla beraber yaklaşık 200 yenilik OS X Mavericks ile beraber geliyor.
OS X Mavericks’i buraya tıklayarak hemen indirebilirsiniz ücretsiz olarak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri