Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.0 versiyonuyla artık daha marifetli

Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.0
Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.0

Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.0 versiyonuyla artık daha  marifetli. Uygulamanın güncellenen versiyonunda Quick Charge teknolojisiyle kullanım alışkanlıklarına göre kullanıcılara uygun şarj zamanlarını bildiren öngörücü şarj yeniliği eklendi. Örnek olarak ise uygulama, işten eve dönerken yapılacak online müzik dinleme veya GPS kullanımı gibi bataryayı çabuk boşaltacak zamanları öngörerek kullanımın az olduğu öğle saatlerinde cihazını şarj etmesi yönünde kullanıcıyı uyarıyor.

Daha Fazlası


1 182

Snapdragon BatteryGuru uygulaması şöyle çalışmakta :

Akıllı telefonunuzun batarya ömrünü optimize etmek için Snapdragon işlemcili akıllı telefonunuzu nasıl kullandığınızı öğrenir.

Kullanım alışkanlıklarını analiz eder ve batarya ömrü bir sonraki muhtemel şarja kadar dayanmayacaksa akıllı bilgilendirmeler ile kullanıcıyı uyarır.

Düzenli bir şekilde şarjların atlanmamasını sağlamak için kullanıcıları tipik şarj süreleri hakkında uyarır.

Mayıs ayında kullanıcılara sunulan Snapdragon BatteryGuru uygulaması, bu zamana kadar 650.000’den fazla kez indirilmiş. Bu uygulama, gücü kontrol ederek mobil kullanıcı deneyimini zenginleştirmek için yüksek güç verimliliğine sahip bir yonga sistemine güçlü işlem fonksiyonları ekleyen Qualcomm Snapdragon’un batarya performansına yaklaşımının bir uzantısı.

Snapdragon BatteryGuru uygulamasının, Snapdragon işlemcili birçok akıllı telefonuyla uyumlu olarak Google Play’den indirilebilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri