Türkiye’de ilk büyük Freerun organizasyonu

Türkiye’de ilk büyük Freerun organizasyonu
Türkiye’de ilk büyük Freerun organizasyonu

Popüler spor giyim markası olan Puma, Türkiye’nin ilk büyük Freerun organizasyonu Puma Move için finalistlerini Instagram video yarışması ile belirlemiş oldu.

Türkiye Parkour Derneği ve Puma işbirliğinde düzenlenecek olan yarışmanın finalistleri Instagram üzerinden yayınladıkları videolar aracılığı ile belirlendi. Türkiye’nin daha ilk Freerun yarışması olan Puma Move’a katılmak isteyen sporcular tanıtım videolarını, Freestyle ve Time-Trial performanslarını videoya çekip Instagram’da paylaştı.

Daha Fazlası


1 127

Adayların #puma, #parkurdernegi ve #pumamove hashtagleri ile paylaştıkları videolar jüri tarafından değerlendirmeye alındı ve en iyileri ön elemeden geçerek Türkiye Parkour Derneği web sitesinde yayınlandı.

instagram-yarismasi-puma

Dev bir parkura dönüştürülen tarihi Haydarpaşa Garı’nda gerçekleştirilecek olan yarışmada sporcuların önce Freestyle gösterileri ve ardından yarışmacıların birbirinden heyecanlı performansları ile yer alacak. 26 Ekim’de gerçekleştirilecek olan yarışma izleyicilere bambaşka bir deneyim yaşatırken; yarışmanın ardından elektronik müziğin fenomen ismi Erol Alkan DJ’liğinde dev bir parti gerçekleşecek.

Parkur sporunu yapan vede yaşam tarzını benimseyen herkesi Puma tarafından gerçekleştirilecek Freerun yarışmaya davet eden interaktif kampanya Puma Move, sokağın sesini dijital platforma taşımış görünüyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri