Brand Week 2013 İstanbul

Dünyanın vede Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık isimlerini bir araya getiren Brand Week Istanbul, 11-15 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek.

İlham verici işlere ismini vermiş vizyonerleri, liderleri ve uygulamacıları aynı platformlarda buluşturan, yaratıcı endüstrilerde global ve lokal düzeyde başarılı olmuş iş modellerini konu alan ve teşvik eden ülkemizdeki en önemli inisiyatifi Brand Week Istanbul; fark yaratan profesyonelleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Ölçümlenmiş başarıların ödüllendirileceği; yaratıcılığın, farklılığın ve sürdürülebilirliğin cesaretlendirileceği kalıcı etkinliklerle dolu haftada katılımcılar başarılı işlere imza atmış liderler, düşünce insanları ve uygulamacılarla tanışma fırsatı elde edecek.

Daha Fazlası


1 26

20 yıla aşkın içerik ve 10 yılı aşkın organizasy0n tecrübesi ile Mediacat tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek olan haftada vizyonerler ve yaratıcılar benzersiz “case-studiy”leri ustaca harmanlayarak geleceğe şekil verme fırsatı sunacak.

Altı gün sürecek dev organizasyon Brand Week Istanbul; seminer, konferans,workshop, reklam filmi gösterimleri, yaratıcı sergiler, networking toplantıları,ödüller ve partiler gibi birçok etkinliğe ev sahipliği edicek. Organizasyonda ayrıca Türkiye’nin en popüler marka ikonlarının ve ünlülerinin de katılacağı şenlikli bir geçit olarak tasarlanan MediaCat Icon Parade gibi büyük açıkhava etkinlikleri gerçekleşecek.

Bu zamana kadar bağımsız bir etkinlik olarak düzenlenen MadiaCat Marketing Forum’u da bünyesinde barındıracak olan Brand Week Istanbul hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri