Google link reddetme aracı nedir ne amaçlar kullanılır

Son zamanlarda en fazlaca dört gözle beklenen konulardan bir tanesi ise Google link reddetme aracı nedir, iyi mi yapılabilmektedir. Bizlerde bu mevzuda siz kıymetli ziyaretçilerimiz için kapsamlı ve doğru kaynaklara dayalı biçimde bir inceleme yapma gereği duyduk. Aradığınız tüm detayları yazımızda rahatça bulabilirsiniz.

googlelinkredetme

Google link reddetme aracı

URL: http://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

Daha Fazlası


1 20

Web sitesi sahibi olan kişilerin sitelerinin yükselmesi hikayesinde son zamanlarda en fazlaca gerekseme duydukları sistemlerden bir tanesi olmaktadır. İlk başta bu şekilde bir sisteme niçin gerekseme duyulmaktadır, niçin gerekmektedir, bunlardan bahsedelim birazcık. Bilindiği suretiyle son zamanlarda web dünyası giderek gelişmeye başladı ve ekonomik anlamlarda da günden güne gelişerek süratli bir halde yükselmeye başladı. Bu aşamalar zarfında insanoğlu bu işlerden ciddi anlamda gelirler kazanmaya başladılar. Bu aşamalarda ise iktisat gelirin giderek artmasında ötürü ve bununla beraber ise bir sektörde birden fazla ferdin yapması karşısında rakipler en iyi olmaya çalıyor ve bazıları bu işlerden karlı çıkarken bazıları ise emeklerinin karşılığını alamamaktaydı. Bu aşamalarda ise web dünyasında yalnız iyi kalpli kişilerin bulunduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Rakipleriniz sizleri bir süre süresinde tahmin bile edemeyeceğiniz yollara başvurarak sizleri alt etmeye iş koşturmacasındadır. Bunlardan bir tanesi ve en fazlaca meydana getirilen uygulamalardan birisi siz değerli üyelerimizin kıymetini düşürerek kendi sitelerinin kıymetini arttırmaları olmaktadır.

Bunlara gore ise zararı dokunan olan backlink emekleri ile fena niyetli internet sitelerinden siz değerli üyelerimizin sayfalarına bağlantılar verirler ve bu yollar ile siz değerli üyelerimizin google üstünde fena ve kalitesiz bir internet sayfası olmanızı sağlamaktadırlar. Sizlerin bu aşamalarda yapmanız ihtiyaç duyulan en mühim aşamalardan bir tanesi ise bu tür emekleri engellemek ve google merkezine bildirim yapmanız olacaktır. Google link reddetme aracı ile alakalı data sahibi olmayan ve bununla beraber da rakiplerinin fena niyetlerine maruz kalan sayfalar, azar azar bir halde düşme potası içine girerler, hal bu şekilde oluncada Bu durumlarda ise Google link reddetme araçlarından faydalanabilirler.

Google Link Reddetme ile Zararlı Linklerden Nasıl Kurtulabilirim

zararli-linklerden nasıl kurtulabilirim

Google link reddetme araçlarını kullanarak zararı dokunan olan bağlantıları yakın zamanda ortadan kaldırabilmektesiniz. Bu aşamalarda ise birbirlerinden kıymetli uğraştırıcı internet sayfası emekleri yardımıyla ise belli bir noktaya taşıdığınız internet sitenizi bu şekillerde koruma dibine alabilirsiniz. Bilinmesi gerekmektedir ki bu emekleri hem fazlaca zahmetli bununla birlikte masraflı bir muamele olabilmektedir. Şayet ki sizlerde emeğinizin ve çabanızın boşa gitmesini istemiyorsanız kesinlikle google link reddetme araçlarında bir tanesini kullanmanızı öneri ediyoruz.

Seo Uygulamalarının Muhtelif Stratejileri Neler

Web sitelerinin yükselişi ve bununla beraber birden artması bu konulardan da anlayacağımız benzer biçimde yalnız seo uygulamaları ile olası olamamaktadır. Bu aşamalarda da rakip gözüken kişileri düşürmek de ne büyük ilerleme stratejisi içinde yer verilmiştir. Bu tür tatbik sistemleri asla bir halde önerilmese de ne yazık ki bu şekilde düşünen bir fazlaca birey var ve sanal ortamda da yer edinmiş olduğu tanınmaktadır. Bu sebeblerden ötürü sizlerde saldırılardan korunmanız ve bununla beraber da internet sitenizin enerjisini kullanmanız icap eder.Bu konuların yanınday’sa google, internet yöneticisi araçlarına eklenmiş olan ve bununla beraber ise uzu süredir beklenen yeni aracı ile spam bağlantılarına karşı olarak bir adım daha atmış oldu.spam1234Bu aşamalarda ise bu fena amaçlı kullanılan linkleri reddetme aracı şu demek oluyor ki Disavow links tool sistemi ile internet sitenizi dışından otomatikman veya öteki bir muamele olan el ile meydana getirilen ve bununla beraber da pagerank ‘ e karşı olarak olumsuz yönlerde etkisi bulunan bu bağlantıların tespiti yapılmakta. Bu aşamalarday’sa doğal olmayan ve aynı zamanda istenmeyen bağlantılarında google’a bildirilmesi ve dönem dışı bırakılması hedeflenmektedir.Böylelikle, internet sitenizde öteki siteler ile olan tüm organik linkleri yapısında bulunan geri linklerde şu demek oluyor ki backlinklerde ayrım edilen birtakım olumsuzluklar minimum düzeylere çekilmeye başlanmıştır. Bunlar ise daha eski zamanlarda ilk başlarda bing internet idare edici araçlarına yapılma olan bir güncelleme ile internet sayfası sahiplerine sunulan bu araçlar, google tarafınca daha farklı ve değişik  şekillerde çalışmakta. Bu aşamalarda ise bing‘de doğrudan web yöneticisi araçları içerisinde bir menü öğesi araçları olarak bulunan ve aynı zamanda da araç sayfasından URL girişleri yapılarak kullanılmaktadır. Bu sistem google’da ayrı bir sayfada hizmet vermektedir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri