Parmak izi okuyuculu iPad mini 2’ye ait resimler ortaya çıktı

Parmak izi okuyuculu iPad mini 2
Parmak izi okuyuculu iPad mini 2’ye ait resimler ortaya çıktı
Daha Fazlası


1 158

Parmak izi okuyuculu iPad mini 2’ye ait resimler ortaya çıktı

İkinci nesil iPad mini için çalışmalarını sürdürdüğü iddia edilen Apple’nin yeni minik tablet bilgisayarına ait olduğu iddia edilen görüntüler internete sızdı. Çinli bir kaynak ve Nowhereelse.fr web sitesi tarafından yayımlanan görseller, iPad mini 2‘ye ait altın ve uzay grisi renk seçeneklerini gözler önüne serdi. Apple ile ilgili çok fazla sızıntıya imza atan SonnyDickson da ikinci iPad mini’nin altın, uzay grisi ve gümüş renkli versiyonuyla geleceğini doğruladı.

5233applegold_ipad_mini_2_rear

Geçen seneki modele tasarım çizgilerini koruyan iPad mini 2’nin çok daha yüksek çözünürlüklü bir dokunmatik ekranla donatılacağı tahmin edilmekte. Yeni görüntüler bu bilgiyi teyit etmek için yeterli olmasa da, ilk başlangıç iPhone 5s’de kullanılan Touch ID biyometrik sensörünün iPad mini 2’ye de eşlik edeceğini ortaya çıkarmış oldu.

3876appleipadmini2qwespacegrayed

Son raporlar iPad mini 2’nin beşinci nesil iPad ile aynı dönemde satışa sunulmayacağını ileri sürse de her iki Apple tablet bilgisayarının da ekim ayında düzenlenecek firma ev sahipliğindeki bir basın konferansında sergilenmesi bekleniliyor. iPad 5 ve iPad mini 2, büyük ihtimalle yıl sona ermeden tüketicilerin beğenisine sunulmuş olacak ve daha önce bazı internet sitelerinin sunucu günlüklerinde görülen iOS 7.1 işletim sistemi versiyonunu  yüklü olarak bünyesinde barındıracak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri