CallApp Android uygulaması ile birlikte herkes hakkında herşeyi bilin

CallApp, New York’ taki TechCrunch Disrupt sahnesindeki, Android telefonlar için evrensel sosyal telefon rehberine sahip iletişim uygulamasını tanıtımını yaptı. Ayrıca, CallApp, Disrupt Battlefield yarışmasına katılacak startuplardan biri olarak seçildi.

Sorun nedir?

Daha Fazlası


1 64

Bugün, her zamankinden daha fazla şekilde daha fazla kişi ile bağlantı kuruyoruz ve herkes ve her şey hakkında internette tonlarca bilgi bulunmakta. Akıllı telefonlara sahip olmamıza rağmen yine de bize önemli şeyleri gösterip daha verimli olmamızı sağlamak konusunda yeterince iyi iş çıkarmıyorlar.

CallApp nedir?

CallApp internette ve akıllı telefonlarda bulunan farklı hizmetler ve bilgilerin tümünü akıllı ve tek bir arayüze entegre ederek iletişim deneyimini yepyeni bir seviyeye çıkartır. CallApp telefonunuzu evrensel telefon rehberine bağlayan yenilikçi bir iletişim platformu ve mobil uygulamasıdır Bu telefon rehberi, insanların ve işletmecilerin kendileri hakkında internette paylaştıkları tüm bilgilerle CallApp kullanıcılarının iletişim kurdukları kişiler hakkında paylaştıkları her şeyi bir araya getirir.

TechCrunch Disrupt’ta tanıtılan yenilikçi özelliğiyle bir uygulama, telefonları evrensel bir telefon rehberine bağlayarak arama deneyimini yeniden tanımlıyabiliyor. CallApp’in araçlar ve gerçek zamanlı bilgi kullanarak oluşturduğu telefon rehberi sayesinde her hangi bir kişiyle yaptığınız telefon görüşmesi daha verimli hale geliyor.

CallApp
CallApp Android uygulaması

Bu, telefon rehberinizde olmasalar bile sizinle iletişime geçen kişiler hakkında en ilgili ve uygun bilgilerin size Call App tarafından sunulmasını sağlar. Uygulama onların resimlerini, sosyal aktivitelerini, web sitelerini, en son yollanılan e-postayı ve başka değerli bilgileri görüntüler.

133778ds3382_2

Call App iletişime geçtiğiniz her hangi biri hakkında birçok bilgi bulma özelliğine sahiptir. Arama sırasında, ilk önce ve ya sonrasında arayan kişiyle etkileşimde bulunmanıza izin vererek, size süre kazandırır ve daha üretken olmanızı sağlayacaktır. Tüm bunlar, hatırlatma kurmanıza, iletişim bilgisi yada bulunduğunuz yeri paylaşmanıza, kişi bilgilerine not eklemenize ve yanısıra tek bir tıkla toplantı ayarlamanıza izin veren CallApp platformu aracılığıyla yapılır.

13377845t3435_3

CallApp işletmeleri ve ya başka bir kuruluşu aradığınızda da size aynı deneyimi sağlar. Gelecek seferde bir restoranı aradığınızda Yelp yorumlarına ulaşabilir, sosyal profilini ve ya konumunu ve hatta Google Street View’u görüntüleyebilirsiniz.

,

Güçlü Teknoloji

Uygulama görüştüğünüz kişi hakkında bilgi bulmak için ilgili veri tabanlarında ve internette arama yapabilir. CallApp genel kullanıma sunulan bilgileri araştırır ve kullanıcıların seçmiş olduğu gizlilik ayarlarını koruyabilir. Uygulama daha önce o kişiyle hiç karşılaşmamış olsanız bile neredeyse herkesin sosyal bilgilerini doğru bir şekilde tespit edebilir. CallApp akıcı ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlayan olağanüstü bir hızda bu bilgileri toplar.

CallApp Google Play’den ve yakın bir süre içerisinde de App Store’dan yüklenebilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri