Yazılarda Etiket Kullanımının seo’ya etkisi

Daha Fazlası


1 20

Google arama motorunda listelenmek için emsalsiz ve kaliteli içeriğin önemini arttırdığını kolaylıkla dile getirebiliriz.

Bu sebeple üst sayfalarda listelenmek için içerik hikayesinde daha dikkatli olunması gerekmektedir.

Google arama motorunda listelenmek için emsalsiz ve kaliteli içeriğin önemini arttırdığını kolaylıkla söyleyebiliriz.Bu nedenle de ilk sayfalarda listelenmek için içerik hikayesinde daha dikkatli olunması gerekmektedir.

Makalenin uzun olması,etiket kullanması,makalenin içerisindeki anahtar kelime yoğunluğu,siteniz için backlink uygulamaları vb. şeklinde yöntemlerle makalemizin önemini daha oldukça kıymet bazında yükseltebiliriz.

İçeriğinizi yazdıktan sonrasında etiketleri belirlerken ilk olarak mevzu hakkında bulunmasına dikkat edilmeli.Neden derseniz mevzu ile alakasız etiket kullanması yazdığınız makalenin önemini yitirmesine niçin olmaktadır.

Ve bilhassa yoğun etiket kullanması yapılmamalıdır.Bunun nedeni Google yoğun etiket kullanımını spam site özelliklerinden biri olarak görmektedir.

Bir yazının uzunluğuna nazaran minimum 2 en fazlaca da 6 etiket kullanması standart rakamlardır.bunun üzerine çıkarsanız şayet her etiket sayısı spam yeme riskine haizdir.

Kaliteli bir içerik uyguladığınızda bunun seo hikayesinde devamlı avantajlı olacağınızı ihmal etmeyin.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri