Galaxy Note III hangi zamanda satışa sunulacak? İşte tarih

Samsung’un büyük yankı uyandırması beklenilen yeni telefonu eylül ayı içerisinde satışa sunulacak.

Samsung’un merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonu için artık sayılı günler kaldı ve her geçen gün telefona dair yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Teknik vede tasarım anlamında birçok özelliğin kesinleştiği dillendirilirken, asıl merak uyandıran ise Samsung’un hangi noktada sürpriz gerçekleştireceği.

Daha Fazlası


1 158
Galaxy Note III hangi zamanda satışa sunulacak
Galaxy Note III hangi zamanda satışa sunulacak

4 Eylül’de düzenlenecek Unpacked etkinliğinde basın karşısına çıkacak telefon daha önce iddia edildiği gibi yine eylül ayı içerisinde raflardaki yerini alabilecek. Uzakdoğulu alışveriş sitesi ePrice telefonun 16 Eylül’de ön siparişe açılacağını belirtirken, cihazın kullanıcılara ulaşacağı tarih içinse 27 Eylül olarak belirtti. Söz konusu site belirli ülkelerde hizmet sunsa da, Samsung’un Galaxy Note III’ü aynı tarih diliminde birçok ülkede daha satışa sunması bekleniyor.

İlk 4 milyonluk partinin tamamının Snapdragon 800 işlemcisine sahip olacağı bildirilen cihazda; Android 4.3, 3GB RAM, 32/64GB depolama seçenekleri, microSD kart desteğiyle, 4K video kaydı, stüdyo kalitesine yakın ses ve geliştirilmiş S-Pen deneyimi gibi dikkat çeken teknik özelliklerin de yer alması bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri