Dots: iOS platformunun bağımlı halen getiren meşhur oyunu Android için yayınlandı

Dots: iOS platformunun bağımlılık yapan meşhur oyunu Android için yayımlandı
Dots: iOS platformunun bağımlılık yapan meşhur oyunu Android için yayınlandı

2012’de sosyal haber platformu Digg‘in isim hakkı ve alan adını, geçtiğimiz nisan’da ise Instapaper servisinin büyük bölümünü satın alarak internet aleminde ciddi bir ilerleme kaydeden Betaworks, Dots isimindeki mobil oyununun Android sürümünü yayımladı. (2) ay önce iOS platformu için indirmeye sunulan Dots, bağımlılık yapan oynanış biçimiyle iOS kullanıcılarının beğenisine kazanarak kısa sürede 5 milyon indirme barajını aşmayı başarmıştı..

Daha Fazlası


1 182

Oyun, 60 saniye içerisinde 36 noktaya sahip oyun alanındaki aynı renkteki noktaları belirli bir kurala uygun şekilde birleştirmeye dayanan bir oynanış tarzına sahip. Sadece iOS platformundaki Dots oyuncuları, 2 ayda 1 milyardan daha çok oyun oynayarak yapımın bağımlılık yapıcı sistemini gözler önüne sundu. Android versiyonuyla mobil oyun endüstrisinde büyümeye devam etmek isteyen Betaworks, Dots’a farklı güncel bir oyun modu eklediğini de müjdeledi.

Zaman sınırlamasına sahip ilk modun yanı sıra 30 hamle kısıtlamalı ikinci bir mod ekleyen yazılım geliştirimcisi, Dots’un Android sürümünü Google Play Store ve Amazon Appstore üzerinden mobil cihaz sahiplerinin beğenisine sundu. Full ücretsiz olan Dots’un uygulama içi ödeme sistemi aracılığıyla ek güçler satın almak mümkün. Yapımın tanıtım videosunu aşağıdan bakabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri