5.9 inçlik HTC One Max’ın ilk basın resimleri sızdı

HTC One Max
HTC One Max

Akıllı telefon pazarına aynı tasarım anlayışını paylaşan üç farklı kategöriye mensup ürün sürme planının son aşamasına gelen HTC, One ve One mini’nin arkasından One Max ile 2013 ürün yelpazesinin ana yapısını tamamlamış olacak. Geçtiğimiz günlerde  Çin’deki bir operatör test ürünü görüntülenen firmanın T6 kod adlı telefon-tablet melezine ait ilk basın görüntüsü yayınlandı. Yine Evleaks’ın sızdırdığı görsel, önceki resimler ve cihazın teknik özelliklerine dair söylentilerle örtüşüyor.

Daha Fazlası


1 158

5.9 inç büyüklüğünde Super LCD 3 ekran, 2.3 GHz hızında 4 çekirdekli Krait 400 işlemci, Qualcomm Snapdragon 800,Adreno 330 GPU, MSM8974 çipset, 2 GB sistem belleği, 4 MP HTC Zoe kamera, 802.11ac, Wi-Fi,Bluetooth 4.0, Android 4.3, 3.300 mAh pil ve Jelly Bean işletim sistemini beraberinde getireceği iddia edilen T6, büyük ihtimalli geniş ekranı için optimize edilmiş yeni bir HTC Sense kullanıcı arayüzü versiyonuyla (Sense 5.5?) piyasaya sürülecek.

htc
htc

İlk kez IFA 203’te sergilenecek HTC One Max’ın yukarıdaki görüntüsü, son tasarım ile benzer olmayabilir. Yekpare kasayı saran çerçeveni plastik oluşu ve arka bölümün üst ve altındaki şeritlerin belirgin görüntüsüyle, One Max’ı Tayvanlı üreticinin amiral gemi akıllı telefonundan ayırıyor. HTC’nin bir kaç cihazına ait basın görüntüleri paylaşan Evan Blass -evleaks- bu sızıntısıyla One Max’a ait ilk resmi görüntüyü yayımlayan isim olmuştu. Yakında T6 olarak da bilinen melez aygıt hakkında daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri