Samsung HW-F751 soundbar bizlere evde sinema keyfi sunuyor

Samsung’un tescilli, hibrid lambalı amplifikatör teknolojisini içeren, HW-F751, hem işlevselliği hem de şık tasarımıyla evde sinema keyfine yeni bir boyut kazandırıyor.

Samsung
Samsung

Samsung’un lamba amfili teknolojisi sayesinde ürettiği Soundbar, yüksek ses kalitesi ile kullanıcıların isteklerini karşılıyor. HW-F751, hem Samsung Smart TV, ve de subwoofer’a kablosuz bağlantı avantacı sağlayarak, kristal bir ses deneyimi ile işlevselliği, ustalıkla bir araya topluyor.

Ses cihazları meraklısı olanları memnun etmek ve saf bir dinleme deneyimi üretmek adına geliştirilen kablosuz Soundbar HW-F751, lambalı amfinin zengin ve sıcak ses performansını elde etmek için, Samsung’un özel hibrid vakumlu tüp amplifikatör teknolojisi ile dijital amplifikatör berraklığını birleştiriyor.

Daha Fazlası


1 182

Çok daha ortamına uygun bir ses deneyimi Daha önceleri sadece premium ses ürünlerinde kullanılabilen lamba amplifikatörleri, daha özgü sesler sundukları için müzik tutkunları tarafından beğenilmekte fakat sesler bazen bozulmaya tabi olabiliyordu. Buna karşın dijital amplifikatörler net bir ses çıkışı dağıtır, daha çok enerji verimliliği sağlar ve daha küçük form faktöre sığardı.

Lambalı sistemini ön amplifikatörde kullandığımız, güç amplifikatörü ise Soundbar’ın ince ve teknolojik gövdesini korumak için dijital bir sistemle donatıldı. Bu birleşimin mükemmeliği sayesinde Samsung, ana ses ürünleri için ses kalitesinde çığır’lar açan bir teknoloji sunuyor.

Samsung Smart TV’ler ile kablosuz özgürlüğü
HW-F751’in Soundshare özelliği sayesinde, Samsung Smart TV’lere kablosuz olarak bağlanırken, şık subwoofer bağlantısını yine kablosuz olarak kullanma imkânına sahibiz. HW-F751, Kurulum ve Ses Kalibrasyonu teknolojisi sayesinde ister sehpa üzerinde ister kutu içerisinden çıkan duvar askı aparatları sayesinde istediğiniz açıdan ses kalitesinin keyfini yaşamanıza olanak sunuyor. USB üzerinden MP3, WMA ve WAV formatlarını destekleyen HW-F751, 310 W fazla ses gücü ile mevcut TV’nize kablolu veya kablosuz olarak bağlanma imkânını şık ve kompakt tasarımı ile birlikte sunuyor.
HW-F751’i farklı kılan bir diğer özelliği ise; mevcut 2.1 kanal yapısıyla’da, 3D Sound Plus ve Dolby Digital desteklemesi ve bu sayede ev konforunda sinema keyfi yaşama imkanı sunması…

Samsung HW-F751 Soundbar, 1999 TL’ye yakın olarak son kullanıcı satış fiyatı ile tüketiciye sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri